Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca klienta / Przedstawiciel handlowy

  • podlaskie
  • Specjalista
  • 29.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    top

    do działu wyposażenia lokali gastronomicznych
    Miejsce pracy: województwo podlaskie

    Zakres obowiązków:

    • Rozbudowa regionalnej sieci sprzedaży, dostarczanie informacji na temat sytuacji rynkowej oraz  rekomendacji wpływających na zwiększenie sprzedaży
    • Analiza wyników sprzedaży i planowanie odpowiednich działań w celu zwiększenia jej efektywności
    • Budowanie trwałych relacji z klientami na podległym terenie
    • Negocjowanie kontraktów handlowych
    • Przygotowywanie ofert handlowych
    • Raportowanie działań sprzedażowych
    • Współuczestniczenie w opracowywaniu i realizacji strategii sprzedaży firmy

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy jako przedstawiciel handlowy w branży technicznej będzie dodatkowym atutem
    • Łatwość nawiązywania relacji
    • Motywacja i orientacja na osiąganie celów
    • Systematyczność i wysoki stopień zaangażowania w pracę
    • Bardzo dobra organizacja własnego czasu pracy
    • Dobra znajomość obsługi komputera
    • Czynne prawo jazdy kategorii B

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Wynagrodzenie podstawowe uzupełnione o premią za realizację wielkości sprzedaży
    • Pewność zatrudnienia w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Przyjazną atmosferę w firmie
    bottom