Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Klienta PZU

Centrum Finansowo-Ubezpieczeniowe Sp. z o.o.

  • Aleje Wolności 11, Nowy Sącz
    Nowy Sącz, małopolskie
  • ważna jeszcze 17 dni
    do: 15 paź 2021
  • umowa agencyjna
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Aleje Wolności 11

Nowy Sącz

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie planów sprzedażowych,

  • Obsługę klienta zgodnie ze standardami Grupy PZU,

  • Utrzymywanie długofalowych relacji z klientem,

  • Budowanie portfela klientów

Nasze wymagania

  • Min. roczne doświadczenia w pozyskiwaniu klientów i sprzedaży produktów finansowych – preferowane doświadczenie od 2 lat w wzwyż.

  • Wykształcenie średnie – mile widziane wyższe , mile widziane kierunki: ekonomia, ubezpieczenia, finanse

  • Nastawienie na rezultat i wysoka orientacja na klienta,

  • Znajomość pakietu Ms Office

  • Prawo jazdy "B"

To oferujemy

  • Pracę w renomowanej Firmie i realne perspektywy rozwoju

  • Pracę w oparciu o umowę agencyjną

  • Atrakcyjny prowizyjny system wynagradzania bez górnej granicy zarobków

  • Produkty ubezpieczeniowe Grupy PZU do nabycia na preferencyjnych warunkach

  • Program profesjonalnych szkoleń

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Bazę klientów

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Jesteśmy zespołem specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży ubezpieczeniowej. Klientom zapewniamy obsługę w zakresie ubezpieczeń majątku, życia i zdrowia. Zawsze stawiamy za cel dobro Klienta i dostosujemy ofertę ubezpieczeniową do indywidualnych potrzeb Klienta.

Dla Ciebie i rodziny: zadbamy o ochronę życia i zdrowia, ubezpieczymy Twój samochód, dom, mieszkanie, podróże i odpowiedzialność cywilną oraz zaproponujemy najlepsze rozwiązania zabezpieczenia emerytalnego.

Dla Twojej firmy: zapewnimy kompleksowe ubezpieczenia majątku oraz odpowiedzialności cywilnej, a dla pracowników ochronę życia i opiekę medyczną.

Pomożemy również w sprawach obsługi ubezpieczeń, zgłoszenia szkód i świadczeń.

Przypomnimy na czas o zbliżającym się terminie wznowienia ubezpieczenia. Poinformujemy o nowościach i promocjach.

Zapraszamy do wizyty w naszym nowym oddziale w Centrum Nowego Sącza przy ul. Al. Wolności 11 od poniedziałku do piątku.

Klientom odwiedzającym nasz oddział zapewniamy bezpłatny parking.

Obsługę ubezpieczeń prowadzimy również mobilnie poza oddziałem. Spotkania możemy uzgodnić w dogodnym dla Klientów miejscu i porze. Dołącz do grupy zadowolonych Klientów, którzy nam zaufali. Możesz na nas polegać.

Przewiń do profilu firmy