Oferta pracy

Doradca Klienta

Pan MateracO firmie

3 500‐5 500 zł brutto / mies.
  • Radom, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Pan Materac to, mówiąc najprościej, specjalista w dziedzinie komfortowego snu. No bo, kto może się lepiej znać na materacach od Pana Materaca? Sieć jego salonów z wyposażeniem sypialni oferuje najlepsze materace, stylowe łóżka, komfortowe poduszki, a także stelaże i kołdry. Pan Materac wyjątkowo ceni sobie zadowolenie swoich klientów, dlatego dba, by w jego salonach pracowali profesjonalni doradcy, którzy chętnie pomogą w doborze najlepszych produktów. Dynamicznie rozwija sieć swoich sklepów. Obecnie składa się ona z siedemnastu salonów w piętnastu miastach Polski oraz dwóch sklepów internetowych. Dzięki temu Pan Materac jest jedną z wiodących marek w branży wyposażenia sypialni, a grono jego zadowolonych klientów stale się powiększa.

Obowiązki które będą należały do Ciebie to:

  • Profesjonalna obsługa Klienta zgodnie ze standardem Firmy
  • Dbanie o wizerunek sieci Pan Materac
  • Dbałość o prawidłową ekspozycję towaru
  • Odpowiedzialność za stany magazynowe, gotówkę
  • Przyjmowanie dostaw, przygotowywanie zwrotów
  • Dbanie o czystość w miejscu pracy
  • Obsługa kasy fiskalne

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w obsłudze Klienta
  • Komunikatywność
  • Umiejętności słuchania i mówienia językiem korzyści
  • Wysokiego poziomu kultury osobistej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra obsługa komputera
  • Dyspozycyjność (praca na zmiany i w weekendy)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę z ciekawymi ludźmi w jednym z naszych 17 Salonów
  • Elastyczne grafiki dostosowane do potrzeb pracownika

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Miejsce pracy: Gdańsk

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), niniejszym informujemy, że:
  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Patryk Ustrzycki prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Wizjo Patryk Ustrzycki, al. Wyzwolenia 2, 35-501 Rzeszów;
  2. Pana/Pani dane będą przetwarzane w celu prowadzenia procesu rekrutacji, a podstawę prawną przetwarzania Pana/Pani danych osobowych stanowi art. 6 ust. 1 lit a oraz lit c RODO;
  3. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom;
  4. Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia rekrutacji, maksymalnie przez okres 2 lat od zakończenia roku w którym miała miejsce rekrutacja/nabór;
  5. Posiada Pan/Pani prawo żądania Administratora dostępu do danych, które Pana/Pani dotyczą, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Posiada Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych;
  6. Posiada Pan/Pani uprawnienie do cofnięcia zgody udzielonej na przetwarzanie danych w dowolnym momencie;
  7. Posiada Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Jednak niepodanie informacji wskazanych w art. 221§1 k.p tj. imienia (imion) i nazwiska daty urodzenia, miejsca zamieszkania( adresu do korespondencji), wykształcenia, przebiegu dotychczasowego zatrudnienia kandydata do pracy spowoduje, że Pani/Pana zgłoszenie rekrutacyjne nie będzie rozpatrywane.
  9. Pana/Pani dane osobowe nie będą przedmiotem procesów, w ramach których miałoby dojść do zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy