Oferta pracy

Doradca Klienta

Compensa Dystrybucja Sp. Z o.o., Vienna Insurance GroupO firmie

  • Radom

    Radom, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów, zarówno B2C jak i B2B;

  • Utrzymywanie długofalowych relacji z dotychczasowymi Klientami;

  • Przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie rozmów sprzedażowych;

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze Klienta;

  • Wykształcenie średnie;

  • Wysokie umiejętności interpersonalnych i zaangażowania;

  • Samodzielność w planowaniu oraz działaniu.

To oferujemy

  • Zdobycie doświadczenia i rozwój w branży ubezpieczeniowej;

  • Profesjonalny system wdrożenia i możliwość rozwoju w kierunku Menedżera Zespołu Sprzedaży;

  • Możliwość wyboru formy współpracy;

  • Atrakcyjne zarobki oparte na prowizjach, premiach i stałym dofinansowaniu w ramach rozpoczętej współpracy;

  • Elastyczny czas pracy - sam decydujesz jak chcesz stworzyć swój harmonogram pracy w strukturach sprzedaży;

  • Udział w ciekawych programach rozwojowych.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Compensa Dystrybucja Sp. Z o.o., Vienna Insurance Group

Compensa Dystrybucja Sp. z o.o. to firma doradztwa finansowego, zajmująca się dystrybucją produktów i rozwiązań finansowych dużych Partnerów finansowych. Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność. Dbamy zarazem o przyjazną atmosferę współpracy.

Przewiń do profilu firmy