Ta oferta pracy jest nieaktualna od 82 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta

  • Rumia, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 01.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kim nie jesteśmy?
    • Nie jesteśmy firmą bez tradycji, która jest poligonem doświadczalnym dla zrekrutowanych ludzi.
    • Nie jesteśmy korporacją zatrudniającą przypadkowych ludzi, którzy są traktowani jak trybik w maszynie.
    • Nie jesteśmy przedsiębiorstwem, który zostawia pracowników samych sobie i żąda od nich rzeczy niemożliwych.
    Kim jesteśmy!
    • Jesteśmy firmą, która od ponad 15 lat specjalizuje się w kompleksowej obsłudze klientów i zaopatrywaniu ich w najwyższej jakości produkty.
    • Jesteśmy firmą, która tworzy zgrane i trwałe Zespoły ludzi osiągających wspólnie wyznaczane cele, przy czym ważne są dla nas ich indywidulane cele i pragnienia.
    • Jesteśmy dynamicznym Zespołem stawiającym na ambitnych, kreatywnych ludzi, realizujących postawione im zadania w oparciu o najwyższe standardy etyczne i handlowe, których celem jest sprostanie wymaganiom i potrzebom naszych Klientów.
    • Jesteśmy firmą, która nie boi się tworzyć i podążać własną ścieżką, realizując własne strategie sprzedażowe, zamiast kopiować gotowe rozwiązania. Wierzymy bowiem, że „żadnego wyścigu nie wygrywa się seryjnie produkowanym samochodem”.
    Miejce pracy: Rumia

    Czego oczekujemy?

    Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie m.in. za aktywną obsługę Klienta, dbanie o wizerunek firmy oraz realizację planów sprzedażowych. Ważna jest dla nas umiejętność skupienia na faktycznych potrzebach i oczekiwaniach Klienta. Wszystkim pro-aktywnym osobom, dajemy możliwość wpływania na to, co robimy i jak działamy.

    Zakres obowiązków:

    • Stacjonarna obsługa stałej grupy Klientów firmy, nawiązywanie i utrzymywanie relacji biznesowych oraz budowanie z nimi długofalowych relacji
    • Analiza sprzedażowa asortymentu i na tej podstawie prowadzenie aktywnej sprzedaży produktów
    • Współpraca z Handlowcem mobilnym
    • Współpraca z pozostałymi członkami Zespołu w celu optymalizacji działań na rzecz Klientów i współtworzenie nowych rozwiązań podnoszących efektywność sprzedaży, a także podtrzymywanie już działających

    Oczekiwania:

    • Wysokie zdolności komunikacyjne pozwalające na znalezienie wspólnego języka zarówno z Klientem jak i Zespołem
    • Umiejętności sprzedażowe z uwzględnieniem sposobów i technik identyfikowania potrzeb klientów
    • Umiejętność organizowania i planowania własnych działań
    • Doskonała dykcja i wysoka kultura osobista
    • Nastawienie na innowacyjność, kreatywność i jakość realizacji zadań – efekty pracy mają być nie tylko niezawodne ale dostarczać Klientom istotnych wartości dodanych
    • Pro-aktywność – szukamy osób, które wychodzą z inicjatywą i proponują nowe rozwiązania zarówno Klientom jak i wewnątrz naszej organizacji
    • Znajomość środowiska MS Office
    • Doświadczenie w pracy w związanej z obsługą klienta (telefoniczna, bezpośrednia) będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Pracę w firmie o mocnej pozycji na rynku i wysokich standardach działania
    • Umowę o pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku
    • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego
    • Wynagrodzenie podstawowe plus premię uznaniową i sprzedażową
    • Pracę w przyjaznej atmosferze w Zespole pełnym energii i zapału,
    • Pakiet szkoleń i opiekę po wdrożeniu
    • Pakiet medyczny

    Jeśli chcesz dołączyć do zespołu i aktywnie uczestniczyć w budowaniu niepowtarzalnych relacji z Klientami prześlij nam swoje CV.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do AGART-PRO Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez AGART – PRO Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

    W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

    Ponadto, informujemy, że AGART-PRO Sp. z o.o. stosuje monitoring wizyjny na terenie zakładu pracy.

    Twoje dane osobowe, są zbierane w celu zapewnienia bezpieczeństwa pracowników lub ochrony mienia lub kontroli produkcji lub zachowania w tajemnicy informacji, których ujawnienie mogłoby narazić Spółkę na szkodę. Monitoring nie obejmuje pomieszczeń sanitarnych, szatni, stołówek oraz palarni. Nagrania obrazu Administrator danych przetwarza wyłącznie do celów, dla których zostały zebrane. Po upływie wskazanego okresu, uzyskane w wyniku monitoringu nagrania obrazu zawierające dane osobowe podlegają zniszczeniu.

    Informujemy, że podstawą prawną realizacji w/w działań jest art. 222 Kodeksu pracy w związku z art. 6.1.f RODO.

    Dodatkowo informujemy, że informacja słowna i graficzna stosowaniu monitoringu wizyjnego jest zamieszczona w sposób widoczny i czytelny na budynkach Administratora danych.

    Dane osobowe w postaci wizerunku są przechowywane w okresie do 3 miesięcy od dnia dokonania nagrania z zastrzeżeniem art. 222 § 4 Kodeksu pracy.

    Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

    Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres trwania postępowania, w oparciu o prawnie uzasadniony interes (art. 6.1.f RODO).

    Jeśli zezwalasz nam przetwarzać Twoje dane osobowe do celów przyszłych rekrutacji będziemy wykonywać czynności z tym związane przez okres 12 miesięcy. Po upływie tego okresu, możemy przechowywać Twoje dane osobowe dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres przez okres trwania postępowania, w oparciu o prawnie uzasadniony interes (art. 6.1.f RODO).

    Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Polskę.