Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Klienta

PGEO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

2 5008 000 brutto / mies.
  • Warszawska 139, Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • Ważna jeszcze miesiąc
    do: 20 sie 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

PGEO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Warszawska 139

Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczna obsługa klientka zgodna ze standardami firmy

  • Przedstawienie obszaru działalności firmy

  • Aktywne telefoniczne pozyskiwanie klientów

  • Budowanie oraz utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych z klientem

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze klienta lub sprzedaży telefonicznej /umawianiu spotkań

  • Komunikatywność i otwartość

  • Orientacja na postawione cele

  • Samodzielność w działaniu oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Wysoka kultura osobista

  • Umiejętności słuchania , wyciągania wniosków i analizy potrzeb klienta

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę

  • Pracę z najlepszymi produktami w najszybciej rozwijającej się branży OZE

  • Możliwość rozwoju osobistego

  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, oprogramowanie, itp.)

  • Dobrą atmosferę w miejscu pracy

  • Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie

  • Wynagrodzenie złożone z podstawy i systemu premiowego

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

Polska Grupa Energii Odnawialnej to dynamicznie rozwijającą się spółka, działającą na rynku polskim. Dostarczamy kompleksową obsługę klienta oraz opiekę posprzedażową. Specjalizujemy się w budowie wysokiej jakości instalacji fotowoltaicznych. Firma zajmująca się doborem, montażem oraz pozyskiwaniem dofinansować na odnawialne źródła energii typu instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła, piece gazowe.

Przewiń do profilu firmy