Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca klienta

Mennica Skarbowa S.A.O firmie

  • Rzeszów, podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista

Mennica Skarbowa S.A. to jeden z największych sprzedawców złota inwestycyjnego oraz innych metali szlachetnych w Polsce.

Mennica Skarbowa S.A. to połączenie tradycji oraz wieloletniej wiedzy na temat rynku metali szlachetnych, numizmatycznej pasji oraz doświadczenia na polu doradztwa inwestycyjnego. Szeroka oferta produktowa oraz fachowe doradztwo w zakresie inwestycji to nasze niezmienne atuty. Doświadczenie naszych doradców zostało docenione przez naszych Klientów, którzy od długiego czasu obdarzają nas swoim zaufaniem, otrzymując wysoki standard obsługi oraz produkty najwyższej jakości.

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie długofalowych relacji z obecnymi klientami firmy
  • monitorowanie realizacji zamówień klientów
  • przygotowanie i negocjowanie ofert handlowych
  • dbanie o wizerunek firmy i prezencję biura
  • sporządzanie i obsługa dokumentacji dotyczącej funkcjonowania oddziału
  • merytoryczna opieka nad klientami oraz obsługa posprzedażowa

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (mile widziane ekonomiczne )
  • 2 letnie doświadczenie w sprzedaży (mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów inwestycyjnych lub usług bankowych)
  • rozwinięte zdolności interpersonalne
  • umiejętność nawiązywania trwałych relacji
  • dobra prezencja i komunikatywność
  • wysoka kultura osobista
  • dobra organizacja pracy
  • silna motywacja do osiągania dobrych wyników sprzedaży
  • niekaralność
  • dodatkowe atuty: własna działalność gospodarcza, kurs kasjera walutowego

Oferujemy:

  • stabilną pracę w solidnej firmie z tradycjami, będącą jednym z liderów na rynku metali szlachetnych
  • atrakcyjny system premiowy
  • możliwość rozwoju osobistego (w tym udział w szkoleniach)
  • przyjazną i otwartą atmosferę pracy

Ogłoszenie archiwalne