Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Klienta - Salon Obsługi Zdalnej

EUFORMA

4 0008 000 brutto / mies.
  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnianie profesjonalnej obsługi Klientów,

  • Obsługa zapytań dotyczących produktów z oferty,

  • Doradztwo, przygotowanie ofert oraz sprzedaż oferowanych produktów,

  • Koordynacja zadań w obsłudze Klienta z innymi Doradcami Klienta,

  • Współpraca z biurami projektowymi, architektami i projektantami wnętrz,

  • Kreowanie najwyższych standardów obsługi Klienta a także pozytywnego wizerunku firmy,

  • Realizacja założonego planu sprzedaży.

Nasze wymagania

  • Komunikatywność oraz umiejętność budowania pozytywnych relacji,

  • Umiejętność zarządzania zadaniami i planowania własnej pracy,

  • Nastawienie pro-klient i chęć rozwijania szczególnych standardów obsługi Klienta,

  • Sumienność, zaangażowanie i inicjatywa w wykonywane zadania,

  • Chęć rozwijania się i doskonalenia własnych umiejętności,

  • Uśmiech, entuzjazm i pozytywna energia,

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na komunikację biznesową.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w atrakcyjnej branży, w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Stabilność zatrudnienia w ramach umowy o pracę,

  • Wynagrodzenie składające się z części stałej oraz premii,

  • Różnorodne możliwości rozwoju zawodowego oraz liczne szkolenia,

  • Miłą atmosferę i przyjazne środowisko pracy,

  • Szeroki pakiet wartościowych benefitów pracowniczych,

  • Pracę w nowoczesnym i dogodnie zlokalizowanym biurze,

  • Otwartość na pomysły, ludzi i nowe rozwiązania.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

EUFORMA

Euforma to wyróżniająca się ogólnopolska struktura sprzedaży zaadresowana dla rynku detalicznego oraz kontraktowego. Euforma to wyróżniające się salony z pięknymi meblami. Jednym z naszych głównych założeń jest promowanie polskiego wzornictwa reprezentującego najwyższy poziom a także kreowanie wysokich standardów pracy z Klientem. Euforma to miejsce dla osób ceniących dobre wzornictwo, jakość produktów i partnerską współpracę. Euforma to dynamiczne, otwarte i przyjazne środowisko pracy.

W związku z naszym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko: Doradca Klienta do zespołu wsparcia Klientów w kontakcie zdalnym.

www.euforma.pl

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV w wykorzystaniem poniżej zamieszczonego przycisku „aplikuj”.