Administratorem danych jest Services VOX sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Czerwonaku (62-004) przy ul. Gdyńskiej 143, z którym można skontaktować się listownie pod wskazanym powyżej adresie lub elektronicznie na adres [email protected] Państwa dane osobowe będą przetwarzane na potrzeby przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji oraz uwzględnienia Państwa aplikacji w przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez administratora, jeżeli wyraziliście na to zgodę. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wycofania zgody oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Grupa Kapitałowa VOX

Doradca Klienta – Salon VOX

Grupa Kapitałowa VOXO firmie

  • Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

    Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • Ważna jeszcze 3 dni
    do: 12 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Nie ma dwóch takich samych klientów – nie ma również dwóch takich samych dni w salonie. Część obowiązków wynika oczywiście z rytmu pracy salonu – dbanie o ekspozycję, praca z systemem sprzedaży i dokumentacją sprzedażową. Jednak najistotniejsze jest aktywne doradztwo produktowe klientom. Klient ma z reguły pomysł i wyobrażenie o swoim idealnym wnętrzu, ale bez pomocy Doradcy rzadko kiedy uda się przekształcić wyobrażenia o ładnym wnętrzu w rzeczywistość.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży i aktywnej obsłudze klienta,

  • zorientowanie na klienta, jego potrzeby i oczekiwania,

  • umiejętność budowania pozytywnych i długotrwałych relacji z klientami opartych na zaufaniu i partnerstwie,

  • jesteś kulturalny, potrafiący odnaleźć się w każdej, również nietypowej sytuacji,

  • jesteś konsekwentny i odpowiedzialny w działaniu,

  • interesujesz się i lubujesz w klimatach wnętrzarskich,

  • jesteś otwarty, uprzejmy i z inicjatywą,

  • wyróżniasz się pozytywnym nastawieniem do życia ☺

  • znajomość branży (drzwi, panele podłogowe) wskazana

To oferujemy

  • satysfakcjonującą pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole…i pięknym wnętrzu,

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • motywacyjny system wynagrodzeń (podstawa + premia),

  • szkolenia produktowe i sprzedażowe,

  • zniżki na cały asortyment VOX

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Grupa Kapitałowa VOX to firmy zapewniające ofertę komplementarnych produktów do budowy i aranżacji mieszkań oraz domów. Nasze produkty i usługi tworzymy korzystając m.in. z różnych dyscyplin humanistycznych. Dzięki współpracy ze specjalistami i uczelniami z naszej grupy możemy projektować rozwiązania, które wspierają naszych klientów w kreowaniu wnętrz pozwalających być sobą i dających swobodę w realizowaniu życiowych pasji. W skład grupy wchodzą 3 spółki będące liderami w swoich branżach w Polsce – Składy VOX, Meble VOX oraz Profile VOX.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje