„W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest CEWE Sp. z o.o., moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury bieżącej i przyszłych rekrutacji. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO. Dowiedz się więcej o prawach Ci przysługujących na www.fotouslugi.pl/ochrona-danych-osobowych.html Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami.”
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Klienta, Salony CEWE FOTOJOKER

CEWE Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ważna jeszcze 23 dni
    do: 23 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy

  • realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie

  • fachowe doradztwo Klientom w wyborze usług fotograficznych jak i sprzętu fotograficznego

  • budowanie pozytywnych relacji z Klientami

Nasze wymagania

  • chęć poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej

  • umiejętność pracy w zespole

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • umiejętność radzenia sobie ze stresem

  • znajomość sprzętu fotograficznego

  • wykształcenie min. średnie

  • doświadczenie w handlu

To oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu

  • stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pakiet prywatnej opieki medycznej

  • możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń

CEWE jest spółką należącą do CEWE Stiftung & Co KG. KGaA, która jest europejskim liderem w usługach fotograficznych i druku cyfrowym. Obecna jest w 25 krajach, zatrudnia łącznie 4000 pracowników i posiada najbardziej nowoczesne maszyny drukarskie w Europie. CEWE globalnie w ciągu roku produkuje miliardy zdjęć cyfrowych i miliony CEWE fotoksiążek i fotoprezentów najwyższej jakości.

CEWE w Kędzierzynie-Koźlu swoim zasięgiem produkcyjnym obejmuje nie tylko rynek polski, ale i europejski. Jako część silnego i stabilnego międzynarodowego koncernu, zawsze mieliśmy potencjał i możliwości do wytwarzania innowacyjnych produktów fotograficznych i niejednokrotnie jesteśmy prekursorem na rynku, oferując jako pierwsi usługi, których nie posiada nikt inny.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje