Ta oferta pracy jest nieaktualna od 254 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca klienta sieci komórkowej z językiem niemieckim

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 2017-09-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    CCC jest jedną z wiodących korporacji świadczącą usługi w zakresie kompleksowej obsługi klientów w Europie. Ponad 5.000 specjalistów w 17 lokalizacjach w 8 krajach europejskich gwarantuje zastosowanie międzynarodowych rozwiązań w dziedzinie obsługi klienta na najwyższym poziomie.

    Zespół naszej lokalizacji Gdańsk poszukuje aktualnie osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gdańsk
    Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

    Główne zadania:

    • Rejestracja kart SIM (tylko połączenia przychodzące)
    • Obsługa klienta (telefoniczna i mailowa)
    • Opracowywanie wypowiedzeń

    Twój profil:

    • Doświadczenie w kontakcie z klientem
    • Odbieranie zapytań telefonicznych i mailowych od klientów
    • Znajomość języka niemieckiego (w mowie i piśmie) – min. poziom średnio zaawansowany
    • Dobra znajomość pakietu Office
    • Dyspozycyjność, elastyczność, niezawodność i umiejętność pracy w zespole
    • Pozytywna i pewna siebie postawa

    Oferujemy:

    • Możliwość sprawdzenia się w zróżnicowanym środowisku pracy
    • Nowoczesne biuro w kompleksie Olivia Business Centre
    • Zaangażowany i zmotywowany Team
    • Możliwość dalszego rozwoju w zakresie Customer Service
    • Wewnętrzne szkolenia i możliwości kształcenia się
    • Możliwość rozwoju ścieżki kariery zawodowej
    • Stałe wynagrodzenie oraz bonusy uznaniowe (4 000 zł brutto + premia)
    • Prywatne ubezpieczenie medyczne
    Zostań częścią naszego zespołu i aplikuj!

    Nasz team HR z chęcią odpowie na Twoje pytania pod numerem telefonu: +48 58 882-2888

    Jeśli ta oferta pracy wzbudziła Twoje zainteresowanie prześlij swoją aplikację klikając w przycisk aplikowania.