Ta oferta pracy jest nieaktualna od 48 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca klienta sieci komórkowej z językiem niemieckim

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 2017-09-08

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

CCC jest jedną z wiodących korporacji świadczącą usługi w zakresie kompleksowej obsługi klientów w Europie. Ponad 5.000 specjalistów w 17 lokalizacjach w 8 krajach europejskich gwarantuje zastosowanie międzynarodowych rozwiązań w dziedzinie obsługi klienta na najwyższym poziomie.

Zespół naszej lokalizacji Gdańsk poszukuje aktualnie osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk
Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

Główne zadania:

  • Rejestracja kart SIM (tylko połączenia przychodzące)
  • Obsługa klienta (telefoniczna i mailowa)
  • Opracowywanie wypowiedzeń

Twój profil:

  • Doświadczenie w kontakcie z klientem
  • Odbieranie zapytań telefonicznych i mailowych od klientów
  • Znajomość języka niemieckiego (w mowie i piśmie) – min. poziom średnio zaawansowany
  • Dobra znajomość pakietu Office
  • Dyspozycyjność, elastyczność, niezawodność i umiejętność pracy w zespole
  • Pozytywna i pewna siebie postawa

Oferujemy:

  • Możliwość sprawdzenia się w zróżnicowanym środowisku pracy
  • Nowoczesne biuro w kompleksie Olivia Business Centre
  • Zaangażowany i zmotywowany Team
  • Możliwość dalszego rozwoju w zakresie Customer Service
  • Wewnętrzne szkolenia i możliwości kształcenia się
  • Możliwość rozwoju ścieżki kariery zawodowej
  • Stałe wynagrodzenie oraz bonusy uznaniowe (4 000 zł brutto + premia)
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne
Zostań częścią naszego zespołu i aplikuj!

Nasz team HR z chęcią odpowie na Twoje pytania pod numerem telefonu: +48 58 882-2888

Jeśli ta oferta pracy wzbudziła Twoje zainteresowanie prześlij swoją aplikację klikając w przycisk aplikowania.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się