Oferta pracy

Doradca Klienta Sklepu Internetowego

Nowa Itaka Spółka z o.o.

Władysława Reymonta 39

Opole

Twój zakres obowiązków

  • obsługa sprzedaży i zapytań z serwisu www.itaka.pl, w salonie sprzedaży, przez telefon lub drogą e-mailową

  • wsparcie obsługi posprzedażowej

  • budowanie trwałych relacji z klientami

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zakresie obsługi klienta oraz sprzedaży

  • łatwość w budowaniu relacji i otwartość na pracę zespołową

  • chęć spełniania podróżniczych marzeń klientów

  • znajomość geografii świata oraz zagadnień turystyki zagranicznej będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • kompleksowe szkolenie i wdrożenie w nowe obowiązki

  • zróżnicowany grafik dający czas na życie prywatne w ciągu dnia

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • dofinansowanie wakacji w atrakcyjnych miejscach dla Ciebie i Twoich bliskich

  • firmowe wyjazdy zagraniczne

  • dofinansowanie do Karty Multisport i prywatnej opieki medycznej

  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie wypoczynku

Bądź na tak! Podejmij życiowe wyzwanie i dołącz do wielkiej rodziny ITAKI, największego polskiego biura podróży.

Poznaj z nami podróże od podszewki i przekonaj się, że ITAKI świat jest piękny! Czekamy na Ciebie.

Przewiń do profilu firmy