Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Klienta

Rekrutacja ukryta

  • śląskie

  • ogłoszenie wygasło 7 lat temu
  • Specjalista

Jesteś na stronie portalu odnośnie pracy. Właśnie czytasz ogłoszenie o pracę
i zapewne jej szukasz lub chcesz zmienić.
Wyobraź sobie pracę, w której czujesz się doceniony/-a ponieważ widać rezultaty Twoich działań oraz
Twój głos jest ważny.
Uznana przez miliony klientów firma o zasięgu międzynarodowym, wyróżniająca się profesjonalizmem oraz wypracowanymi wartościami zarówno dla klientów jak i pracowników

Doradca KlientaNumer ref.: KF/KAT/05/2016

Opis stanowiska:

  • Masz wysoko ustawioną poprzeczkę i interesuje Cię wysokie, o ile nie bardzo wysokie wynagrodzenie?
  • Czujesz, że jesteś świetnym handlowcem potrafiącym dobrze sprzedawać?
  • Słyszysz od swoich klientów, że można Ci zaufać?
  • Posiadasz co najmniej roczne doświadczenie w sprzedaży - To Twój dodatkowy atut, a nie wymóg!

Poszukujemy ambitnych ludzi, których głównym zadaniem będzie obsługa naszych klientów oraz aktywny udział w procesie sprzedaży

Wymagania:
  • Minimum średnie wykształcenie – wyższe będzie atutem
  • Co najmniej roczne, udokumentowane doświadczenie w sprzedaży
  • Praktyczna znajomość technik sprzedaży, doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej bez względu na branżę będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju zawodowego pod szyldem renomowanej, międzynarodowej organizacji biznesowej
  • Konkurencyjny i przejrzysty system wynagrodzeń oraz awansów
  • Atrakcyjny i unikalny produkt na polskim rynku
  • Innowacyjną technologię i sprawdzone procedury
  • Dodatkowe benefity w postaci szkoleń, wyjazdów

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).

Ogłoszenie archiwalne