Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Klienta

CS Group Polska

  • Sochaczew

    Sochaczew, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie klientów na wyznaczonym obszarze,

  • Rozpoznawanie potrzeb klientów i doradztwo w zakresie proponowanych usług marketingu internetowego,

  • Przygotowywanie ofert i prezentacji sprzedażowych,

  • Negocjowanie warunków sprzedaży i współpracy,

  • Utrzymywanie długofalowych relacji z pozyskanymi klientami,

  • Odpowiedzialność za realizację wyznaczonych celów sprzedażowych.

Podział czasu pracy
30%

Praca w biurze

70%

Spotkania z klientami

Nasze wymagania

  • Samodzielność w prowadzeniu rozmowy handlowej i praktycznej znajomości technik sprzedaży,

  • Umiejętność nawiązywania relacji i negocjacji z klientami,

  • Pozytywne nastawienie i determinacja w osiąganiu założonych celów,

  • Dobra organizacja pracy i pewność w działaniu,

  • Otwartość w komunikacji i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

  • Doświadczenie w kontaktach z klientami z sektora b2b,

  • Prawo jazdy kat. B oraz praktyka w prowadzeniu pojazdu,

  • Mile widziane będzie Twoje doświadczenie w sprzedaży usług dla biznesu, praca w sektorze finansowym, ubezpieczeń lub doradztwa.

To oferujemy

  • Umowę o pracę z dobrą podstawą i prowizją

  • Indywidualny program rozwoju zawodowego i awansu

  • Wygodną lokalizację biura z własnym, bezpłatnym parkingiem

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Kartę Multisport i benefity pracownicze

  • Ubezpieczenie na życie

  • Pracę od poniedziałku do piątku

  • Spotkania integracyjne i ciekawe szkolenia

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop i telefon)

  • Bezpieczną pracę w biurze zgodnie z aktualnymi wytycznymi Ministra Zdrowia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • program rozwoju umiejętności Akademia Sprzedaży

Jesteśmy największą agencją e-marketingu w Polsce. Projektujemy i obsługujemy strony www, prowadzimy kampanie SEO, Google i Facebook Ads, Display, e-Mailing, obsługujemy kanały Social Media. Posiadamy certyfikat Premium Google Ads i jesteśmy członkiem stowarzyszenia IAB Polska.

Nasze biura są zlokalizowane w 13 największych miastach Polski.

Przewiń do profilu firmy