Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca klienta - Specjalista ds. sprzedaży

Moa - Klaudiusz Salamon

4 00010 000 brutto / mies.

Józefa Maksymiliana Ossolińskiego 2

Brzeg Dolny

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż produktów bankowych dedykowanych klientom indywidualnym oraz biznesowym w sposób profesjonalny i zgodny ze standardami obowiązującymi w banku,

  • Realizacja indywidualnych oraz oddziałowych planów sprzedażowych,

  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi Klienta , utrzymanie najwyższego poziomu satysfakcji Klientów Banku,

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i udział w akcjach marketingowych,

  • Wstępna weryfikacja wniosków kredytowych oraz odpowiedzialność za poziom ryzyka kredytowego,

  • Odpowiedzialność za kompletność i poprawność prowadzonej dokumentacji.

Nasze wymagania

  • Mocno dąży do realizacji stawianych wyzwań i celów, jest skuteczna i zdeterminowana,

  • Posiada łatwość prowadzenia rozmowy bezpośredniej (sprzedażowej) oraz telefonicznej,

  • Posiada minimum roczne doświadczenie pracy w placówce bankowej/w ubezpieczeniach/call center lub na stanowisku sprzedażowym,

  • Chce się rozwijać i szybko się uczy nowych rzeczy, posiada zdolności komunikacyjne,

  • Ceni pracę zespołową, spełnia cele zarówno indywidualne jak i wspiera w dążeniu do celu zespół,

  • Jest kreatywna i pomysłowa, sumienna i odpowiedzialna,

  • Posiada wykształcenie minimum średnie.

To oferujemy

  • Pracę na pełny etat na podstawie umowy o pracę w placówce bankowej,

  • Stałe wynagrodzenie uzupełniane systemem premiowym,

  • Pracę w godzinach 9-17 od poniedziałku do piątku,

  • Profesjonalne oraz bezpłatne szkolenia,

  • Pracę w przyjaznym, ambitnym zespole,

  • Przewidywalność pracy – jasne i klarowne zasady współpracy.