Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca klienta - Specjalista ds. sprzedaży internetowej

MK DESIGN sp. z o.o.O firmie

  • Ogrodowa 39/41
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

MK DESIGN sp. z o.o.

Ogrodowa 39/41

Warszawa

MK Design Sp. z o.o. z siedzibą w Nidzicy jest polską firmą produkującą meble tapicerowane.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie sklepu internetowego i sprzedaży na portalach aukcyjnych
  • Kontakt telefoniczny i prowadzenie korespondencji z klientami
  • Rozwój zawartości sklepu, współpraca z firmą programistyczną
  • Reklama sklepu internetowego, prowadzenie akcji promocyjnych
  • Badanie rynku e-commerce

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w tworzeniu i prowadzeniu kampanii e-commerce,
  • Biegła obsługa komputera, pakiet MS Office
  • Sumienność, umiejętność efektywnego organizowania własnej pracy, zdolności interpersonalne,
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Szkolenie produktowe
  • Narzędzia pracy

Ogłoszenie archiwalne