Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta - Specjalista ds. Sprzedaży

  • Kielce, świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 2019-01-03

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ArcelorMittal Distribution Solutions Poland sp. z o. o.
    poszukuje kandydatów na stanowisko:
    Doradca Klienta / Specjalista ds. Sprzedaży

    (praca w terenie/ stacjonarna)

    Miejsce pracy: Kielce

    ZADANIA:

    • Sprzedaż produktów i usług firmy
    • Pozyskiwanie nowych klientów oraz współpracę i utrzymanie kontaktów handlowych z już istniejącymi klientami
    • Opracowywanie ofert techniczno-handlowych
    • Doradztwo techniczne
    • Raportowanie wyników, analizę skuteczności i efektywności działań
    • Realizacja założonego budżetu sprzedaży

    OCZEKIWANIA:

    • Doświadczenie zawodowe w sprzedaży w branży B2B
    • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży wyrobów i półwyrobów hutniczych
    • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
    • Samodzielność, umiejętność efektywnej organizacji pracy własnej oraz konsekwencji w działaniu
    • Biegła znajomość obsługi komputera (MS Word, MS Excel, MS PowerPoint)
    • Preferowane wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe (metalurgia, pokrewne)
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

    • Kasa zapomogowa-pożyczkowa
    • Opieka Medyczna
    • Preferencyjne warunki korzystania z pakietu sportowego
    • Firma przyjazna rodzinie
    • Szkolenia
    • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
    • Owocowy dzień i tydzień zdrowia
    • Kursy językowe
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    kasa zapomogowa-
    pożyczkowa
    opieka medyczna
    preferencyjne warunki korzystania z pakietu sportowego
    firma przyjazna
    rodzinie
    szkolenia
    Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
    owocowy dzień
    i tydzień zdrowia
    kursy językowe
    atrakcyjne
    wynagrodzenie
    Dowiedz się o nas więcej i odwiedź naszą
    stronę internetową http://ds.arcelormittal.com