Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Klienta / Specjalista ds. Sprzedaży

VACATION CLUB 2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Kołobrzeg

    Kołobrzeg, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie Klientów

  • sprzedaż produktów i usług nieruchomościowych, hotelarskich

  • budowanie trwałych relacji biznesowych z Klientem

  • odpowiedzialność za cały proces realizacji kontraktu, w tym negocjacje i podpisywanie kontraktów

  • rozwój sprzedaży poprzez realizację założonych celów i negocjacje handlowe

  • aktywny udział w budowaniu wizerunku i pozycji firmy

  • utrzymywanie i rozbudowywanie bazy klientów

  • praca w biurze w Zakopanem

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku związanym ze sprzedażą bezpośrednią (mile widziane doświadczenie w sprzedaży np. telefonicznej (call center) lub biurze nieruchomości)

  • zdolności negocjacyjne

  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów i podejmowaniu decyzji

  • łatwość nawiązywania kontaktów i tworzenie długookresowych relacji z Klientami

  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • znajomość j. angielskiego albo języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

  • praca stacjonarna w jednym z wybranych biur, którego dotyczy ogłoszenie

To oferujemy

  • budowanie ścieżki kariery w dynamicznie rozwijającym się startupie

  • samodzielne stanowisko i duża swoboda działania

  • realny wpływ na swoje zarobki

  • przejrzysty system premiowy

  • zniżki na pobyty wakacyjne nad Bałtykiem i w górach (oraz na świecie w sieciach hotelowych Radisson, Hilton, Louvre)

  • wsparcie Zespołu

  • koleżeńską atmosferę

  • płatne Wellbeing Days (2 dni w roku) 😊

Praca stacjonarna w jednym z wybranych biur, którego dotyczy ogłoszenie

VacationClub to polski #startup & rewolucyjna oferta całorocznych apartamentów nad Bałtykiem i w Karkonoszach na wynajem, których Goście podczas pobytu cieszą się Hotelowym Standardem© (luksusem usług w 4**** i 5***** hotelach), tj. bezpłatnym dostępem do stref SPA z basenami, saunami i łaźniami, aquaparku, siłowni oraz Kids Clubów. To wszystko dzięki naszemu zapleczu hotelarskiemu! Dodatkowo, Goście mogą wykupić opcję wyżywienia w hotelowych restauracjach czy zabiegów w strefach Wellness.

Zarządzamy siecią apartamentów w Świnoujściu, Międzyzdrojach, Grzybowie, Kołobrzegu, Ustroniu Morskim & Sianożętach, Mielnie, Gdyni & Sopocie, Szklarskiej Porębie i Karpaczu.

Dla Właścicieli apartamentów to propozycja oddania lokalu w zarządzanie i zarabiania bez wysiłku! A dzięki Hotelowemu Standardowi© przekładamy większe obłożenie apartamentu na większe przychody Właścicieli.

VacationClub to koncept wynajmu i zarządzania apartamentami wakacyjnymi w #Hotelowym Standardzie.

Aplikuj i zostań częścią projektu VacationClub!

Przewiń do profilu firmy