Oferta pracy

Doradca Klienta/Specjalista ds. Sprzedaży

Adecco Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Naszym Klientem jest luksusowa marka premium, która od pokoleń specjalizuje się w wytwarzaniu materacy, łóżek oraz wózków dziecięcych. Do jedynego salonu w Poznaniu poszukujemy kulturalnej, dobrze zorganizowanej i komunikatywnej osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Działania związane z aktywną sprzedażą i fachowym doradztwem,
  • Praca z luksusowym produktem,
  • Profesjonalna obsługa klienta,
  • Działania związane z prowadzeniem marketingu w obszarze social media,
  • Prace administracyjne związane z obsługą salonu (faktury, dbanie o zatowarowanie, kontakt z kontrahentami, itp.),
  • Przygotowywanie eventów i wydarzeń promujących,
  • Obsługa posprzedażowa.

Aplikuj, jeżeli:

  • posiadasz minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży (nie ma znaczenia branża, grunt żebyś znał/a specyfikę pracy w sklepie :) ),
  • jesteś samodzielny w swojej pracy i potrafisz zarządzać czasem,
  • jesteś konkretny/a i potrafisz wziąć odpowiedzialność za swoje decyzje,
  • jesteś komunikatywny i cechuje Cię wysoka kultura osobista,
  • idealnie - jeżeli lubisz/interesujesz się social mediami, grafiką lub marketingiem.
Klient oferuje:
  • Praca od poniedziałku do soboty, godziny 10-18, w sobotę 10-14. Grafik robiony z miesiąca na miesiąc
  • umowę o pracę,
  • pracę w międzynarodowym środowisku, z wieloletnią tradycją,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie uznaniowe,
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz Multisportu,
  • program szkoleń i udziału w wydarzeniach branżowych,
  • pracę z klientem VIP,
  • pracę w której nie będziesz się nudzić :).
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy