Logo Pracuj.pl

Doradca klienta - specjalista ds. sprzedaży reklamy

POLSKA PRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Słupsk
    Słupsk, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • realizowanie indywidualnych planów sprzedażowych
  • prowadzenie aktywnej sprzedaży produktów reklamowych Polska Press Grupy, w tym obsługa obecnych Klientów i pozyskiwanie nowych Klientów
  • badanie potrzeb i doradzanie Klientom w zakresie promocji, reklamy i marketingu
  • inicjowanie, kreowanie i realizowanie nowych pomysłów i rozwiązań w oparciu o potrzeby Twoich Klientów

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe w obszarze aktywnej sprzedaży
  • determinacja w dążeniu do realizacji założonych celów
  • wiara we własne umiejętności i otwartość na ludzi
  • chęci rozwoju, zdobywania wiedzy i podnoszenia kompetencji
  • aktywne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • pracę w dużej stabilnej firmie z produktami, które są silnymi i znanymi markami na lokalnych rynkach
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • wynagrodzenie składające się z wynagrodzenia zasadniczego oraz prowizji uzależnionej od wyników sprzedaży
  • stałe godziny pracy umożliwiające Ci godzenie życia zawodowego z prywatnym
  • narzędzia pracy: telefon, laptop
  • dużą samodzielność i swobodę przy realizacji powierzanych zadań
  • dostęp do unikalnej wiedzy w zakresie nowoczesnych technologii, Internetu i rozwiązań multimedialnych, która podniesie Twoją wartość na rynku pracy

  • pakiet szkoleń
  • podstawa + prowizja
  • przyjazna atmosfera
  • bonusy świąteczne
  • stałe godziny pracy i jedna zmiana

POLSKA PRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Polska Press to wiodącą grupa medialna w Polsce. Od lat działamy jak agencja reklamowa oferując naszym klientom kompleksowe kampanie, które poza prasą obejmują serwisy internetowe, media społecznościowe, urządzenia mobilne, eventy i akcje specjalne.

Jesteśmy wydawcą regionalnych dzienników, serwisów informacyjnych, serwisu naszemiasto.pl oraz wielu periodyków branżowych. Znasz nas pod takimi tytułami, jak m.in.: „Głos Dziennik Pomorza”, gp24.pl, naszemiasto.pl.

Jeśli aplikujesz, to jako Polska Press staniemy się Administratorem Twoich danych. Więcej o przetwarzaniu danych w procesie rekrutacji: https://polskapress.pl/pl/kariera/nota-informacyjna-dla-kandydatow-1

Zapraszamy do zapoznania sie z informacjami dotyczącymi sposobu rekrutacji w naszej firmie oraz innymi ofertami pracy na stronie www.polskapress.pl zakładka: Kariera.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Doradca klienta - specjalista ds. sprzedaży reklamy, Słupsk