Logo Pracuj.pl

Doradca Klienta / Specjalista ds. Sprzedaży

VACATION CLUB 2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

umowa o pracę
5 000–7 500
brutto / mies.
kontrakt B2B
5 000–7 500
netto (+ VAT) / mies.
  • Zakopane
    Zakopane, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż produktów i usług nieruchomościowych oraz hotelarskich
  • pozyskanie do współpracy nowych klientów
  • utrzymywanie i rozbudowywanie bazy klientów w swoim regionie
  • budowanie trwałych relacji biznesowych z Klientem
  • odpowiedzialność za cały proces realizacji sprzedaży, w tym negocjacje i podpisywanie umów z klientami
  • aktywny udział w budowaniu wizerunku i pozycji firmy

Nasze wymagania

  • min. roczne doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta
  • lubisz pracować z ludźmi, łatwo nawiązujesz nowe kontakty i w praktyce wiesz, co to znaczy praca zespołowa
  • sumienność, zaangażowanie w zadania oraz w pozyskiwanie nowej wiedzy, którą Ci dostarczymy
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego albo języka niemieckiego

To oferujemy

  • możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie
  • samodzielne stanowisko i duża swoboda działania
  • przejrzysty system prowizyjny
  • zniżki na pobyty wakacyjne nad Bałtykiem i w górach (oraz na świecie w sieciach hotelowych Radisson, Hilton, Louvre)
  • wsparcie Zespołu
  • koleżeńską atmosferę
  • płatne Wellbeing Days (2 dni w roku) 😊
  • praca w godzinach 8-16 lub 9-17 w dni robocze

Praca stacjonarna w jednym z wybranych biur VacationClub, którego dotyczy ogłoszenie

VACATION CLUB 2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

VacationClub to polski #startup & rewolucyjna oferta całorocznych apartamentów nad Bałtykiem i w Karkonoszach na wynajem, których Goście podczas pobytu cieszą się Hotelowym Standardem © (luksusem usług w 4**** i 5***** hotelach), tj. bezpłatnym dostępem do stref SPA z basenami, saunami i łaźniami, aquaparku, siłowni oraz Kids Clubów. To wszystko dzięki naszemu zapleczu hotelarskiemu! Dodatkowo, Goście mogą wykupić opcję wyżywienia w hotelowych restauracjach czy zabiegów w strefach Wellness.

Zarządzamy siecią apartamentów w Świnoujściu, Międzyzdrojach, Grzybowie, Kołobrzegu, Ustroniu Morskim & Sianożętach, Mielnie, Gdyni & Sopocie, Szklarskiej Porębie i Karpaczu.

Dla Właścicieli apartamentów to propozycja oddania lokalu w zarządzanie i zarabiania bez wysiłku! A dzięki Hotelowemu Standardowi © przekładamy większe obłożenie apartamentu na większe przychody Właścicieli.

VacationClub to koncept wynajmu i zarządzania apartamentami wakacyjnymi w #Hotelowym Standardzie.

Aplikuj i zostań częścią projektu VacationClub!

Doradca Klienta / Specjalista ds. Sprzedaży, Zakopane