Logo Pracuj.pl

Doradca Klienta - Sprzedawca

ARTE SP. Z O.O.O firmie

  • Janki (pow. pruszkowski)
    Janki (pow. pruszkowski), mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalna obsługa klientów,
  • obsługa programu handlowo-magazynowego,
  • przygotowywanie i pakowanie sprzedawanych towarów,
  • przyjmowanie i wydawanie dostaw,
  • systematyczne podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

Nasze wymagania

Jeżeli jesteś osobą towarzyską i pozytywnie nastawioną do życia, lubisz kontakt z klientem, dobrze czujesz się w nawiązywanych relacjach biznesowych, chcesz mieć wpływ na swoje stanowisko pracy, a także intensywność swojego rozwoju oraz kariery zawodowej, sumiennie i z zaangażowaniem wykonujesz powierzone obowiązki, to znaczy, że właśnie z Tobą chcielibyśmy nawiązać współpracę.

To oferujemy

  • stabilną i ciekawą pracę na pełny etat,
  • umowę o pracę,
  • miłą atmosferę i estetyczne miejsce pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, na które składają się stałe wynagrodzenie podstawowe oraz premie i dodatki finansowe uzależnione od posiadanej wiedzy oraz doświadczenia,
  • gotowość do realizacji pomysłów i inicjatyw wynikających z kreatywności i zaangażowania członków naszego zespołu,
  • szkolenia i możliwości rozwoju oraz awansu,
  • dofinansowanie programu MultiSport,
  • możliwość zostania cenionym na rynku pracy specjalistą w jednej, a (dla najlepszych) nawet w kilku kategoriach produktów z branży pokryć podłogowych,
  • rozwój wielu umiejętności manualnych oraz z zakresu prac biurowych,
  • możliwość zdobycia doświadczenia, poznania efektywnych procesów związanych z zarządzaniem, logistyką, sprzedażą, informatyką; wypracowanych przez 27 lat działania firmy,
  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • premie

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta i rozważasz dołączenie do naszego zespołu, prosimy o przesłanie CV.

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia.

Z wybranymi osobami skontaktujemy się dzwoniąc na podany w aplikacji numer telefonu.

Arte Sp. z o.o. jest właścicielem sieci wielkopowierzchniowych, specjalistycznych salonów z wykładzinami i dywanami, funkcjonujących pod marką Arte, zlokalizowanych w większych miastach Polski. Firma prowadzi również jeden z wiodących w swojej branży sklep internetowy www.arte.pl.

Doradca Klienta - Sprzedawca, Janki (pow. pruszkowski)