Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Klienta/Sprzedawca

Jarex Nim Sp. z o.o., Sp. K.O firmie

Jarex Nim Sp. z o.o., Sp. K.

Krakowskie Przedmieście 51

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne uczestnictwo w obsłudze klienta,

  • Współpraca z całym zespołem sklepu oraz dbanie o wygląd i wystrój sklepu,

  • Przygotowywanie towaru do sprzedaży,

  • Aktywna sprzedaż towaru zgodnie z obowiązującymi zasadami firmy,

  • Dbałość o wizerunek firmy,

  • Merchandising towaru,

  • Wymiana kolekcji sezonowych,

  • Okresowe remanenty

  • Udział w ventach ogólnofirmowych.

Nasze wymagania

  • Minimum trzyletnie doświadczenie w sprzedaży odzieży damskiej,

  • Znajomość trendów mody i podstaw stylizacji damskiej,

  • Nienaganna prezencja,

  • Wysokie umiejętności interpersonalne,

  • Odpowiedzialność, zaangażowanie, entuzjazm do pracy,

  • Znajomość technik sprzedażowych,

  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera,

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w nowoczesnej firmie z wieloletnimi tradycjami,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Pakiet profesjonalnych szkoleń sprzedażowych,

  • Możliwość rozwijania umiejętności w zakresie: profesjonalnej obsługi klienta, stylizacji merchandisingu,

  • Przyjazną, rodzinną atmosferę w gronie doświadczonych sprzedawców.

Butik ADA&Przyjaciółki to sklep multibrandowy oferujący najlepsze kolekcje starannie wyselekcjonowanych marek. Przyjaciółki butiku określają go flagowym sklepem w sercu Lublina. Butik jest własnością firmy Jarex i ubiera kolejne pokolenia Lublinian już od ponad 30 lat. Ze względu na dynamiczny rozwój firmy, poszukujemy osób, które dołączą do naszego zespołu sprzedawców. Poszukujemy entuzjastycznych osób, z którymi wspólnie będziemy zdobywać nowe doświadczenia, doskonalić i budować firmę. Praca w butiku ADA&Przyjaciółki, to praca wśród przyjaźnie nastawionych ludzi, w otoczeniu modowych i wspaniałych jakościowo ubrań oraz pięknych wnętrz sklepowych.

Przewiń do profilu firmy