Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Doradca Klienta- Sprzedawca w OBI ul.Wielicka 259

OBI Market Budowlany

  • Praca zmianowa:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Wielicka 259

Bieżanów-Prokocim

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • zapewnianie profesjonalnej obsługi Klientów w sklepie

  • aktywne doradztwo i pomoc Klientowi w zakupach

  • dbanie o ekspozycję towarów zgodną ze standardami OBI

  • utrzymanie porządku i wizerunku działu zgodnego ze standardami OBI.

Nasze wymagania

  • Wymagania:

  • komunikatywność oraz umiejętność budowania pozytywnych relacji z Klientem

  • dobra organizacja pracy, odpowiedzialność

  • inicjatywa i zaangażowanie w pracę

  • umiejętność pracy w zespole

  • mile widziane doświadczenie w pracy w bezpośredniej obsłudze Klienta

  • znajomość asortymentu OBI będzie dodatkowym atutem

  • umiejętność obsługi komputera min. na poziomie podstawowym.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie + realna premia

  • przewidywalny i elastyczny grafik pracy

  • prywatną opieka medyczna

  • ubezpieczenie grupowe

  • kartę MultiSport

  • wyprawki szkolne dla dzieci

  • pakiet szkoleń i certyfikaty

  • dofinansowanie do wakacji

  • zniżki na produkty firmowe

  • świetną atmosferę i dobre warunki pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka szkolna