Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Klienta - Sprzedawca w salonie z akumulatorami

POLSKA SIEĆ MOTORYZACYJNA SPECPART Sp. z o.o.

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż akumulatorów

  • Wymiana akumulatora w aucie klienta

  • Profesjonalna obsługa kont społecznościowych i ogłoszeniowych

  • Prowadzenie prezentacji i spotkań handlowych

  • Aktywna współpraca z pozostałymi pracownikami

  • Realizacja planów sprzedażowych

  • Dbanie o najwyższe standardy obsługi

  • Rozwój nowych kanałów sprzedaży

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej – mile widziane

  • Doświadczenie w sprzedaży- mile widziane

  • Wykształcenie średnie lub wyższe

  • Wysokie standardy odpowiedzialności

  • Łatwość w komunikacji, pewność siebie i dynamika w działaniu

  • Nastawienie na osiąganie celów, samodzielność

To oferujemy

  • Wysokie wynagrodzenie i motywacyjny system premiowy

  • Praca w branży motoryzacyjnej

  • Pakiet szkoleń wprowadzających i rozwijających

  • Duży poziom samodzielności

  • Przyjazną atmosferę opartą na szacunku i współpracy

  • Wsparcie na każdym etapie pracy

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania CV wraz ze zdjęciem.

Jesteśmy prestiżową firmą, liderem sprzedaży akumulatorów w Polsce. Obecnie mamy 46 sklepów. Docelowo zajmiemy cała Polskę wprowadzając dowóz akumulatora do klienta wraz z wymianą. W związku z dynamicznym rozwojem powiększamy zespół odpowiedzialny za doradztwo i sprzedaż naszych produktów. Pracując z nami masz możliwość nabycia doświadczenia, przejścia wielu szkoleń oraz rozwoju i awansu.

Przewiń do profilu firmy