Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Klienta - Sprzedawca w salonie z wyposażeniem wnętrz

GMO STUDIO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

3 0004 500 brutto / mies.
  • Pszczyńska 192, Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

GMO STUDIO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Pszczyńska 192

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • sprawienie, by dzięki Twojej wiedzy i fachowemu doradztwu, klient znalazł najlepsze meble i oświetlenie dla siebie,

  • współpraca z całym zespołem,

  • dbanie o wizerunek i wygląd salonu,

  • współpraca z projektantami i architektami wnętrz.

Nasze wymagania

  • wymagania minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży,

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz budowanie relacji interpersonalnych,

  • dyspozycyjność, wysoka kultura osobista,

  • otwartość, zaangażowanie,

  • poczucie estetyki,

  • chęć tworzenia swojego miejsca pracy,

  • obsługa komputera pakiet office,

  • samodzielność,

  • zainteresowanie tematyką wyposażenia wnętrz,

Mile widziane

  • doświadczenie w branży wyposażenia wnętrz będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat,

  • pracę z markami premium,

  • pracę w młodym i zaangażowanym zespole, który lubi to co robi,

  • atrakcyjne warunki finansowe 3000 – 4500 zł brutto (część podstawowa),

  • wynagrodzenie część podstawowa plus prowizja od obrotu (brak ograniczenia w górnej granicy prowizji),

  • stanowisko, na którego kształtowanie możesz mieć wpływ - nasi Doradcy mogą aktywnie uczestniczyć w budowaniu wizerunku firmy, współtworzą ją,

  • udział w firmowych szkoleniach oraz spotkaniach wspierających rozwój,

  • możliwość awansu.

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

GMO Studio to salon dla osób, które poszukują mebli i oświetlenia o nowoczesnej stylistyce i atrakcyjnym wzornictwie, cenią komfort i najwyższą jakość. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem następujących marek: Azzardo, Cleoni, Matkowski Meble, ARIS Concept , Metaform, Light 4, Aquaform, Axo, Vistosi, Icone i wielu innych renomowanych producentów.

Obecnie poszukujemy do salonu Gliwice w Galerii ReForma ul. Pszczyńska 192 kandydatów na stanowisko: Doradca Klienta - Sprzedawca w salonie z wyposażeniem wnętrz

Przewiń do profilu firmy