Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca klienta - Sprzedawca w sklepie odzieżowym

MAYORAL POLSKA SP. Z O.O.

Graniczna 2

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie z polityką firmy

  • Sprzedaż naszych produktów i pomoc klientom w robieniu zakupów

  • Budowanie i umacnianie relacji z klientem

  • Przyjmowanie dostaw, dbanie o estetyczny wygląd sklepu i ekspozycję produktów

  • Obsługa kasy fiskalnej i terminala kart kredytowych

Nasze wymagania

  • Umiejętność obsługi i tworzenia przyjaznych relacji z Klientem

  • Zainteresowania związane z modą i dziećmi

  • Uśmiech, motywacja i dyspozycyjność

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Arakcyjne wynagrodzenie

  • Praca w sklepie firmowym typu outlet jednej z największych europejskich firm wyspecjalizowanych w odzieży dziecięcej

  • Umowa o pracę

Mayoral Polska Sp. z o. o. – filia w Polsce wiodącej hiszpańskiej firmy z sektora odzieży dziecięcej oferuje pracę na stanowisku: Doradca klienta - sprzedawca w sklepie odzieżowym.

Przewiń do profilu firmy

Prosimy o przesyłanie CV .