Ta oferta pracy jest nieaktualna od 31 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta - Sprzedawca

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 21.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jesteśmy grupą przyjacielskich ludzi z salonów DlaSpania. Szukamy nowych kolegów / koleżanek do pracy w nowym zespole tworzonym w naszym nowym salonie. Nasi nowi koledzy/koleżanki powinni być pozytywni, czuć ducha zespołu i nie bać się handlować!

    Miejsce pracy: Wrocław
    galeria Giant ul. Brucknera
    Marzysz o pracy, która każdego dnia będzie zmieniać życie ludzi na lepsze?
    Chcesz podnosić swoje kwalifikacje i wiedzę poprzez liczne szkolenia i akademie?
    Masz silną motywację do osiągania celów?

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w formie umowy o pracę na pełny etat od pierwszego dnia pracy.
    • atrakcyjne wynagrodzenie do 3500 zł brutto (wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy i prowizyjny)
    • możliwość awansu i dalszego rozwoju w strukturach naszej firmy,
    • akademię sprzedaży – czyli, cykl szkoleń podnoszących kwalifikacje i wiedzę sprzedażową,
    • liczne konkursy z nagrodami,

    Opis stanowiska:

    • odpowiedzialność za realizację celów,
    • sprzedaż produktów wyposażenia sypialni,
    • obsługa Klienta, według standardów firmy,
    • doradztwo w zakresie snu i dbanie o wizerunek firmy

    Wymagania:

    • mile widziane doświadczenie w sprzedaży oraz bezpośredniej obsłudze Klienta,
    • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
    • zaangażowanie, inicjatywa i chęć dalszego rozwoju,
    • dyspozycyjność, odpowiedzialność i wysoka kultura osobista,
    • umiejętność pracy pod presją.

    „Przed wysłaniem swojego CV – zapoznaj się z informacjami na temat przetwarzania danych osobowych przez administratora danych – DlaSpania Sp. z o.o., w związku z procesem rekrutacji – https://www.dlaspania.pl/informacje-dla-kandydatow-i-kandydatek-do-pracy