Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta

  • Staszów, Starachowice, świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 21.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Sieć salonów meblowych poszukuje pracowników na stanowisko:

    Miejsce pracy: Starachowice, Staszów
    Opis stanowiska:
    • sprzedaż mebli w salonie
    • profesjonalne doradztwo produktowe;
    • składanie zamówień poprzez system wewnętrzny;
    • utrzymywanie porządku w miejscu pracy;
    • dbanie o ekspozycję i dobry wizerunek zarówno sklepu jak i pracodawcy;
    • kwestie logistyczne związane z funkcjonowaniem salonu;
    Oczekiwania:
    • doświadczenie w obsłudze klienta;
    • otwarta i przyjazna postawa;
    • obsługa komputera;
    • gotowość do zdobywania i poszerzanie wiedzy nt. sprzedawanych produktów;
    • duża odpowiedzialność i samodzielność;
    • wykształcenie średnie ( mile widziane )
    • mile widziane: znajomość programów branżowych do projektowania wnętrz
    Wybranym kandydatom oferujemy:
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • pracę w zgranym zespole
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • pensję, na którą składa się podstawa oraz premia uzależniona od osiąganych wyników
    • przyjazne środowisko pracy
    • stabilne zatrudnienie w polskiej firmie o wieloletniej tradycji

    Osoby zainteresowane dołączeniem do naszej firmy oraz możliwością pracy w dynamicznym zespole i przyjaznej atmosferze, zapraszamy do przesłania swojej aplikacji z dopiskiem Doradca Klienta/miasto.

    Prosimy o dołączenie klauzuli: Niniejszym udzielam zgody na przekazanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do Heban sp. z o.o. sp.kom.; Family Heban sp. z o.o. sp.kom.mających swoje siedziby w Janowie Lubelskim. Jednocześnie udzielam Spółkom zgody na przetwarzanie moich wyżej wymienionych danych osobowych, załączonych do niniejszego dokumentu dla celów związanych z ich procesem rekrutacji teraz i w przyszłości. Zostałem poinformowany o fakcie, iż nie mam obowiązku wyrażenia zgody na powyższe przetwarzanie moich danych osobowych oraz że mam prawo do dostępu do moich danych i ich poprawiania