Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca klienta

  • Zgierz, Stryków, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 01.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Bank Spółdzielczy w Zgierzu
    poszukuje kandydata na stanowisko

    miejsce pracy: Zgierz, Stryków

    Opis stanowiska:

    • prezentowanie oferty Banku i aktywna sprzedaż produktów i usług,
    • obsługa w zakresie realizacji transakcji gotówkowych i bezgotówkowych,
    • analizowanie potrzeb klientów i dobór oferty produktowej do potrzeb klienta,
    • przygotowywanie dokumentów i umów dla klienta indywidualnego,
    • realizacja planów sprzedażowych,
    • zapewnienie klientom najwyższej jakości obsługi i doradztwa,
    • kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku.

     Od kandydatów oczekujemy:

    • wykształcenia minimum średniego (mile widziane ekonomiczne lub pokrewne),
    • doświadczenia w obsłudze kasowo dysponenckiej,
    • umiejętności obsługi komputera,
    • dobrej znajomości produktów i usług bankowych,
    • pozytywnego nastawienia do ludzi i otwartości na zmiany,
    • chęci rozwoju i podnoszenia własnych kwalifikacji,
    • sumienności, dokładności, podzielności uwagi i otwartości na potrzeby klientów,
    • wysokiej kultury osobistej.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w Banku z polskim kapitałem,
    • możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego,
    • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej z dostępem do szerokiego wachlarza specjalistów,
    • przyjazną atmosferę pracy.
    Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz z klauzulą.
    „Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji prowadzonej przez Bank Spółdzielczy w Zgierzu, ul. Długa 62A.” Jednocześnie informujemy, że: „Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Bank Spółdzielczy z siedzibą w Zgierzu przy ul. Długiej 62A. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Banku Spółdzielczego w Zgierzu jest możliwy poprzez adres mailowy: [email protected] Podane dane osobowe będą przetwarzane w celach prowadzenia postępowania rekrutacyjnego związanego z zatrudnieniem na podstawie Państwa zgody i będą udostępniane wyłącznie podmiotom uprawnionym na mocy przepisów prawa. Dane będą przetwarzane przez okres prowadzenia rekrutacji. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, żądania ich usunięcia lub cofnięcia zgody na ich przetwarzanie. Cofnięcie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podanie danych w zakresie wynikającym z przepisów Kodeksu Pracy jest niezbędne dla prawidłowej realizacji procesu rekrutacyjnego. Mają Państwo prawo wnieść skargę do Urzędu Ochrony Danych Osobowych w przypadku naruszenia Państwa uprawnień wynikających z ochrony danych osobowych.

    Dziękujemy za złożone oferty, skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
    Zapewniamy poufność w procesie rekrutacji.