Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Klienta

Bank Millennium – Placówka Partnerska

3 0104 300 brutto / mies.
  • Świdnica

    Świdnica, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

Twoje zadania:

dopasowanie oferty do potrzeb klientów Banku

poszukiwanie rozwiązań, które ułatwią codzienne życie naszym klientom

przeprowadzanie transakcji bezgotówkowych i gotówkowych

pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie z nimi długotrwałych relacji

dbanie o najwyższą jakość obsługi

kształtowanie pozytywnego wizerunku naszego Banku

Nasze wymagania

Jeśli

lubisz współpracę z klientami

łatwo nawiązujesz relacje z ludźmi

chcesz im oferować najwyższej jakości produkty

chcesz pracować z ludźmi pozytywnie nastawionymi do życia

marzy Ci się pracodawca, o którym z dumą będziesz opowiadać znajomym

chcesz się uczyć i rozwijać swoje kompetencje sprzedażowe, bo tak jak my, zawsze mierzysz wyżej

a do tego:

jesteś uśmiechnięty, otwarty na ludzi i lubisz pomagać innym

umiesz słuchać i trafnie odpowiadać na potrzeby klienta

masz minimum średnie wykształcenie oraz choćby krótkie doświadczenie w sprzedaży (niekoniecznie w bankowości)

nasze placówki są idealnym miejscem pracy dla Ciebie!

To oferujemy

Oferujemy Ci:

umowę o pracę

atmosferę opartą na zaufaniu i współpracy

wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od wyników w przedziale 3010 zł - 4300 zł

wszechstronne szkolenia przygotowujące do pracy z klientem i produktami bankowymi

konkursy z nagrodami

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta pracy prześlij swoją aplikację zawierającą:

nazwę miejscowości, w której chcesz pracować – to usprawni Twoją rekrutację

CV z aktualną fotografią

List Motywacyjny – mile widziany

Referencje z poprzedniego miejsca pracy – jeśli chcesz się pochwalić dodatkowymi osiągnięciami

O nas

Bank Millennium to rozpoznawalna marka i jedna z najnowocześniejszych instytucji finansowych w Polsce. To także wyjątkowi ludzie, dla których praca to coś więcej niż tylko wykonywanie obowiązków.

Naszą pasją jest jakość i innowacyjność, budujemy relacje oparte na zaufaniu. Każdego dnia dbamy o to, w czym jesteśmy najlepsi: o satysfakcję klienta.