Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Klienta

Pan MateracO firmie

3 5005 000 brutto / mies.
  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa Klienta zgodnie ze standardem Firmy

  • Dbanie o wizerunek sieci Pan Materac

  • Dbałość o prawidłową ekspozycję towaru

  • Odpowiedzialność za stany magazynowe, gotówkę

  • Przyjmowanie dostaw, przygotowywanie zwrotów

  • Dbanie o czystość w miejscu pracy

  • Obsługa kasy fiskalnej

Nasze wymagania

  • Jesteś osobą komunikatywną

  • Motywują Cię wyniki sprzedażowe

  • Posiadasz umiejętność słuchania i mówienia językiem korzyści

  • Potrafisz pracować w zespole

  • Masz doświadczenie w obsłudze Klienta

  • Prezentujesz wysoki poziom kultury osobistej

  • Wykazujesz znajomość obsługi komputera

  • Jesteś osobą dyspozycyjną (praca na zmiany i w weekendy)

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę z ciekawymi ludźmi w jednym z naszych 19 Salonów

  • Elastyczne grafiki dostosowane do potrzeb pracownika

  • Pakiet profesjonalnych szkoleń

  • Gwarantowane premie za wyniki sprzedażowe

  • Atrakcyjne rabaty pracownicze

Pan Materac

Pan Materac to, mówiąc najprościej, specjalista w dziedzinie komfortowego snu. No bo, kto może się lepiej znać na materacach od Pana Materaca? Sieć jego salonów z wyposażeniem sypialni oferuje najlepsze materace, stylowe łóżka, komfortowe poduszki, a także stelaże i kołdry. Pan Materac wyjątkowo ceni sobie zadowolenie swoich klientów, dlatego dba, by w jego salonach pracowali profesjonalni doradcy, którzy chętnie pomogą w doborze najlepszych produktów. Dynamicznie rozwija sieć swoich sklepów. Obecnie składa się ona z dziewiętnastu salonów w czternastu miastach Polski oraz dwóch sklepów internetowych. Dzięki temu Pan Materac jest jedną z wiodących marek w branży wyposażenia sypialni, a grono jego zadowolonych klientów stale się powiększa.

Przewiń do profilu firmy