Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Klienta

4MOSA sp. z o.o.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalne i kreatywne doradzanie klientom w zakresie produktów oferowanych przez firmę

  • Wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom klientów

  • Dbanie o wizerunek showroomu i ekspozycję

  • Realizacja celów sprzedażowych & współpraca z Teamem

  • Zapewnianie najwyższego poziomu obsługi klientów zgodnie z przyjętymi standardami

  • Współpraca z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • Poszukujemy osoby komunikatywnej, pozytywnej, uśmiechniętej

  • Osoby, która wychodzi z inicjatywą i z zaangażowaniem rozwiązuje problemy

  • Umiejętność słuchania ludzi

  • Wysoka kultura osobista

  • Zainteresowanie modą

  • Poszukujemy osoby która wie, dlaczego znalezienie idealnej pary okularów jest tak ważne!

To oferujemy

  • pracę w pełnym bądź niepełnym wymiarze godzin, z elastycznym grafikiem (możliwość połączenia pracy ze studiami)

  • stałe wynagrodzenie + premie uzależnione od osiągnięcia planów sprzedażowych

  • okulary pracownicze i atrakcyjne zniżki na asortyment

  • praca w dynamicznym, ciekawym środowisku i rodzinnej atmosferze

  • pełne szkolenie, możliwość doskonalenia w dziedzinie mody i optyki

  • możliwość dołączenia do pakietu prywatnej opieki medycznej

  • możliwość wpływu na rozwój firmy i dzielenia się pomysłami.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

MUSCAT to młoda marka, która zawdzięcza swój rozwój wyjątkowym podejściem do klienta. Serca okularników podbiliśmy usługą Domowej Przymierzalni, która umożliwiła przymierzanie wybranych par okularów w domowym zaciszu przez kilka dni, za darmo. Gdy otwieraliśmy pierwszy showroom, pragnęliśmy wyróżnić się indywidualnym podejściem do klienta i pasją do okularów. Dziś MUSCATY można kupić w 12 salonach w całej Polsce, a w planach mamy kolejne otwarcia. Nasz zespół stale się powiększa, a dziś to Ty masz okazję dołączyć do naszego grona.

Przewiń do profilu firmy