Ta oferta pracy jest nieaktualna od 717 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta

  • Szczecin, zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 31.05.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    W związku z rozwojem Firmy poszukujemy pracowników na stanowisko
    Miejsce pracy: Szczecin

    Obowiązki:

    • Sprzedaż produktów oferowanych przez Firmę
    • Przygotowanie ofert dla Klientów
    • Doradztwo w zakresie korzystania z produktów bankowych
    • Analiza potrzeb i oczekiwań Klienta

    Oczekujemy:

    • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne
    • Orientacja na potrzeby klienta
    • Wysoka motywacja do pracy, chęć uzyskiwania ponadprzeciętnych wyników
    • Zaangażowanie, nastawienie na sukces
    • Wykształcenia min. średniego

    Doświadczenie w branży finansowej nie jest bezwzględnie wymagane

    Oferujemy:

    • Umowa o pracę na pełny etat
    • Pakiet szkoleń dla Doradców rozpoczynających pracę w branży finansowej oraz szkolenia uzupełniające
    • System wsparcia dla nowych pracowników
    • Praktyczną naukę zawodu przy aktywnym wsparciu menedżera
    • Bardzo atrakcyjny system wynagrodzenia składający się z podstawy i motywujących, bardzo wysokich prowizji
    • Jasno określona ścieżka rozwoju zawodowego
    • Profesjonalne narzędzia pracy dla Doradcy : telefon komórkowy, notebook, samochód służbowy
    • Konkursy z nagrodami

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)

    Dowiedz się więcej oglądając film