Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Klienta

Zdrojowa Invest

  • Szklarska Poręba

    Szklarska Poręba, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż produktów nieruchomościowych (apartamentów wakacyjnych) i hotelarskich

  • obsługa sprzedaży, zakupu i najmu nieruchomości

  • pośredniczenie w transakcjach sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości

  • przygotowywanie ofert, spotkania z Klientami, negocjacje handlowe

  • przygotowywanie, procedowanie i negocjacja umów z Klientami

  • utrzymywanie trwałych i dobrych relacji z Klientami

Nasze wymagania

  • przedsiębiorczość

  • dobra organizacja pracy

  • umiejętności negocjacyjne

  • utrzymywanie relacji długookresowych z Klientami

  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów i podejmowaniu decyzji

  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • doświadczenie na stanowisku związanym ze sprzedażą bezpośrednią

  • znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego

To oferujemy

  • zniżki na pobyty wakacyjne nad Bałtykiem i w górach (oraz na świecie w sieciach hotelowych Radisson, Hilton, Louvre)

  • wsparcie Zespołu

  • samodzielność w zakresie powierzonych zadań

  • przejrzysty system premiowy

  • realny wpływ na swoje zarobki

  • samodzielne stanowisko i duża swoboda działania

Zdrojowa Invest to część grupy inwestycyjno-hotelarskiej Zdrojowa Invest & Hotels, skoncentrowanej na polskich kurortach. Dysponuje 15 obiektami, w tym 2 w realizacji, o charakterze premium w najlepszych lokalizacjach w górach i nad morzem. Zdrojowa Invest jest twórcą systemu condo hoteli w Polsce, liderem tego rynku oraz apartamentów wakacyjnych. Ze swoim portfolio jest jednym z wiodących inwestorów hoteli w kraju. Jedyna na polskim rynku ma wieloletnie doświadczenie we współpracy z wiodącymi globalnymi sieciami hotelowymi - Hiltonem, Radissonem czy też Louvre Hotels.

Zdrojową tworzy 1300-osobowy zespół z wieloletnim doświadczeniem w hotelarstwie. CSR obejmuje programy Zdrojowa Art i Zdrojowa Eco Friendly. Flagowym projektem Zdrojowej jest Baltic Park Molo & Fort w Świnoujściu, największy kompleks apartamentowo-hotelowy nad Bałtykiem. Inwestycja obejmuje m.in. pierwszy w Polsce i nad Morzem Bałtyckim resortowy hotel Hilton – Hilton Świnoujście Resort & Spa oraz Radisson Blu Resort.

Przewiń do profilu firmy