Oferta pracy

Doradca Klienta

GroszekO firmie

  • Tarnów

    Tarnów, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad bieżącą działalnością sklepów franczyzowych na podległym obszarze,

  • Doradztwo i kompleksowe wsparcie franczyzobiorców w prowadzeniu sklepów,

  • Koordynacja współpracy z dostawcami i producentami,

  • Współtworzenie oferty asortymentowej,

  • Analiza wyników finansowych sklepów oraz dbanie o realizację założonego poziomu sprzedaży,

  • Koordynacja akcji marketingowych i otwarć nowych placówek.

Nasze wymagania

  • Posiadać doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta w branży spożywczej,

  • Posiadać wykształcenie minimum średnie,

  • Znać lokalny rynek detaliczny,

  • Umiejętnie nawiązywać i utrzymywać relacje z franczyzobiorcami,

  • Być wysoce komunikatywny i mieć rozwinięte zdolności interpersonalne,

  • Znać techniki sprzedaży i negocjacji,

  • Posiadać umiejętność analitycznego myślenia,

  • Dobrze znać pakiet MS Office (w szczególności Excel oraz PowerPoint)

  • Być zaangażowany i zmotywowany do pracy,

  • Być samodzielny w działaniu,

  • Posiadać czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do pracy w terenie.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Ciekawą pracę i wyzwania umożliwiające rozwój własnych kompetencji,

  • Niezbędne narzędzia do pracy – samochód, telefon,

  • Motywacyjny system wynagrodzeń - podstawa + premia uzależniona od wyników pracy,

  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. karty fitness, pakiet medyczny, paczki świąteczne, pikniki rodzinne itp.).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Przesłanie CV

2

Selekcja CV

3

Rozmowa kwalifikacyjna

Groszek

Groszek jest ogólnopolską siecią samoobsługowych sklepów spożywczych funkcjonującą na rynku od 2000 roku. Obecnie sieć zrzesza ponad 1900 sklepów o zróżnicowanej wielkości. Sklepy funkcjonujące pod szyldem Groszka to w dużej mierze małe firmy rodzinne.

Jesteśmy częścią Grupy Eurocash, największej polskiej firmy zajmującej się hurtową dystrybucją produktów FMCG. Przedsiębiorczość mamy w DNA, dlatego wraz z naszymi Pracownikami i Klientami - właścicielami lokalnych sklepów od ponad 25 lat rozwijamy handel niezależny w Polsce.

Przewiń do profilu firmy