Logo Pracuj.pl

Doradca Klienta

Bank Pocztowy S.A.O firmie

  • Tarnowskie Góry
    Tarnowskie Góry, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • diagnozowanie potrzeb i oczekiwań Klientów,
  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z Klientami,
  • realizacja celów sprzedażowych,
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku poprzez wysoką jakość obsługi,
  • operacyjna obsługa Klientów detalicznych, małych i średnich firm.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży produktów bankowych, finansowych lub telekomunikacyjnych (jeśli nie masz doświadczenia, możesz je zdobyć na stanowisku Młodszego Opiekuna Klienta),
  • wykształcenie min. średnie,
  • silne nastawienie na realizację celów, również tych związanych z własnym rozwojem zawodowym,
  • otwartość na ludzi i umiejętność nawiązywania kontaktów.

To oferujemy

  • pracę w instytucji finansowej z przyjaznym środowiskiem pracy,
  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,
  • równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym,
  • realny wpływ na to, ile zarabiasz (poprzez atrakcyjny system prowizyjny),
  • bogaty pakiet benefitów (Pakiet Lux Med, Program MultiSport, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, Ubezpieczenia grupowe, Pracowniczy Program Emerytalny, Microsoft Office 365 do prywatnego użytku).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Bank Pocztowy S.A.

Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na www.pocztowy.pl/kariera

Bank Pocztowy świadczy bezpieczne i proste usługi finansowe w placówkach własnej sieci, a także w Urzędach Pocztowych na terenie całego kraju. Specjalizujemy się w najprostszych produktach bankowych oferowanych w polskich złotych dla Klientów detalicznych, a także Klientów instytucjonalnych. Prowadzimy również działalność w segmencie rozliczeniowym i skarbowym.

Kluczowa jest dla nas atmosfera pracy, sprzyjająca rozwijaniu nowych inicjatyw i poszerzaniu wiedzy. Jesteśmy nastawieni na osiągnięcie celów biznesowych, które są dla nas najważniejsze. Wierzymy, że dobry zespół zrealizuje nawet najbardziej wymagające projekty. Możesz się o tym przekonać, gdy dołączysz do naszej firmy.

Doradca Klienta, Tarnowskie Góry