Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta

  • Tczew, pomorskie
  • Specjalista
  • 2000–4000 zł brutto / mies.
  • 2019-06-03

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Eurobank – Placówka Partnerska

    Obecnie ponad 40% oddziałów Eurobanku to Placówki Partnerskie. Nasza sieć należy do najbardziej stabilnych partnerskich sieci bankowych - przez 10 lat notowała niemal nieprzerwany wzrost liczby oddziałów. Na sukces sieci partnerskiej Eurobanku wpływa przede wszystkim jej strategiczny charakter oraz dostosowanie modelu do wartości Banku i potrzeb Klientów. Jest ona bardzo ważnym kanałem pozyskiwania i obsługi Klientów Eurobanku, dlatego też planujemy jej dalszy rozwój w najbliższych latach.

    Wiedziemy prym na rynku produktów dla klientów indywidualnych, w ostatnim czasie otrzymaliśmy kilka prestiżowych nagród przyznawanych przez ekspertów bankowości, redakcje czasopism oraz zwykłych ludzi-klientów. To tyle o nas. Ciebie zapewne bardziej interesuje oddział do którego będziesz aplikował.

    Miejsce pracy: Tczew
    Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

    Opis stanowiska:

    Pracujemy ze sobą w małym 3 osobowym zespole co zapewnia przyjazną atmosferę. Oddział czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. Mamy dużą bazę stałych klientów ale chcemy dalej się rozwijać. Dlatego potrzebujemy Ciebie do pomocy. Jeśli jesteś osobą pomysłową, pozytywnie nastawioną do życia, lubisz rozmawiać z ludźmi, widzisz rozwiązania, a nie przeszkody - to właśnie Ciebie szukamy!

    W naszym oddziale Doradca Klienta jest odpowiedzialny za:

    • Obsługę stałych Klientów Banku
    • Doradztwo w zakresie oferowanych produktów
    • Budowanie długofalowych relacji z obecnymi oraz nowymi Klientami Banku
    • Realizację celów sprzedażowych

    My ze swej strony gwarantujemy:

    • Umowę o pracę
    • Pracę w stabilnym, koleżeńskim zespole
    • Wynagrodzenie stałe oraz premię za osiągnięte wyniki, które łącznie mieści się w przedziale między 2500 a 4000 zł – w zależności od realizacji planów sprzedażowych
    • Możliwość rozwoju umiejętności zawodowych

    Pracując z nami masz do dyspozycji:

    • Pakiet szkoleń wstępnych – bo wiemy, że Twoje dotychczasowe doświadczenie zawodowe to nie wszystko
    • Pakiet szkoleń sprzedażowych – bo rozumiemy, że chcesz się rozwijać
    • Wsparcie na każdym etapie Twojej pracy

    Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta pracy prześlij do nas swoją aplikację zawierającą:

    • CV z aktualną fotografią oraz klauzulą zamieszczoną w dolnej części oferty (obowiązkowe)
    • List Motywacyjny - mile widziany
    • Referencje z poprzedniego miejsca pracy - jeśli chcesz się pochwalić dotychczasowymi osiągnięciami.

    W aplikacji lub liście motywacyjnym proszę wpisać miejscowość, w której chcesz pracować.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez go2euro.pl Przemysław Wondołowski (ul. Poniatowskiego 1a, 71-110 Szczecin) w celu prowadzenia rekrutacji. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.

    Administratorem danych osobowych  jest go2euro.pl Przemysław Wondołowski (ul. Poniatowskiego 1a, 71-110 Szczecin). Na podstawie przepisu prawa możemy przetwarzać dane osobowe w celu wykonania czynności niezbędnych w celu przeprowadzenia oceny osób pragnących nawiązać współpracę z administratorem danych lub z innym podmiotem za pośrednictwem administratora, w tym weryfikacji kompetencji. Podanie nam danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu przeprowadzenia procesu niezbędnego do nawiązania współpracy. Dane osobowe będziemy przetwarzać w czasie niezbędnym do realizacji procesu wyboru podmiotu do podjęcia współpracy. Jeżeli została udzielona odrębna zgoda, dane będą przetwarzane także w toku przyszłych procesów wyboru podmiotu do podjęcia współpracy. Możemy przekazać dane osobowe podmiotom, które świadczą dla nas usługi niezbędne do wykonania umowy a także podmiotom trzecim, które będą zainteresowane nawiązaniem współpracy z osobami, które przeszły proces wyboru podmiotu do podjęcia współpracy. Osoba, której dane przetwarzamy ma prawo: dostępu do danych, poprawiania danych, przenoszenia danych, wycofania zgody na przetwarzanie, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia swoich danych, wyrażenia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania danych. Wycofanie zgody na przetwarzanie nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych, zanim ta zgoda została wycofana. Osoba, która udostępnia nam swoje dane ma prawo zgłosić skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Pytania związane z przetwarzaniem przez nas danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail: [email protected]

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.