Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca klienta techniczno-handlowy

DORIAN POLSKA sp. z o.o.O firmie

4 0005 000 brutto / mies.
  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma DORIAN POLSKA dostarcza na rynek ofertę ekskluzywnych drzwi i podłóg, www.dorianpolska.pl

OPIS STANOWISKA:

  • kompleksowa i profesjonalna obsługa klientów,
  • aktywne badanie potrzeb klienta,
  • doradztwo w zakresie doboru produktów,
  • prowadzenie dokumentacji związanej z procesem sprzedaży,
  • przygotowywanie ofert oraz wycen dla klientów,
  • sprzedaż drzwi i podłóg klasy premium,
  • dbanie o dokumentację handlową w punkcie sprzedaży,
  • showroom czynny: poniedziałek - sobota (10:00- 19:00)

CO JEST DLA NAS WAŻNE:

  • branżowe doświadczenie w obsłudze klienta i/lub sprzedaży,
  • znajomość branży - kategorie produktowe: drzwi, panele podłogowe

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • wysoki poziom kultury osobistej oraz umiejętności interpersonalne,
  • znajomość efektywnych technik sprzedaży i negocjacji,
  • poczucie estetyki i znajomość aktualnych trendów wnętrzarskich,
  • zaangażowanie, kreatywność oraz silna orientacja na osiągnięcie celu,
  • umiejętność szybkiego uczenia się, samodzielność i odpowiedzialność,
  • doskonała organizacja pracy
  • umiejętność obsługi komputera
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziana znajomość języków: angielski/rosyjski

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • ambitną i pełną wyzwań pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • możliwość samorealizacji zawodowej,
  • szkolenia produktowe i sprzedażowe,
  • pracę w firmie, która rozumie zachodzące w świecie zmiany i potrafi tworzyć innowacyjne rozwiązania rynkowe,
  • pracę ze wspaniałymi ludźmi w miłej atmosferze (brak charakteru korporacyjnego)
  • stabilne zatrudnienie w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie, która jest liderem na rynku drzwi i podłóg.

Ogłoszenie archiwalne