Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Alior Bank Partner

Doradca Klienta

Alior Bank PartnerO firmie

3 0006 000 brutto / mies.
  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Ważna jeszcze 4 dni
    do: 14 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klientów w zakresie prowadzenia kont i rachunków bankowych

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów, dbając jednocześnie o wysoki poziom obsługi

  • dbałość o realizację bieżących potrzeb klientów oraz dobór oczekiwanego produktu

  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • sprzedaż produktów i usług dedykowanych mikroprzedsiębiorstwom

  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientem

Nasze wymagania

  • wymagane doświadczenie - minimum rok w sprzedaży

  • bardzo dobrych umiejętności sprzedażowych, negocjacyjnych oraz analitycznych

  • prawa jazdy kat. B

  • umiejętność budowania długofalowych relacji

  • wysokiej orientacji na wynik

  • dobra znajomość produktów bankowych i lokalnej konkurencji

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • bardzo atrakcyjny system premiowy

  • pakiet profesjonalnych szkoleń

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • samochód służbowy

EXPERT FINANSOWY JOLANTA MAJORKOWSKA, RAFAŁ KOZŁOWSKI s.c. działa w ramach ogólnopolskiej sieci partnerskiej Alior Banku, obsługując klientów indywidualnych i mikroprzedsiębiorstwa. Aktualnie poszukujemy kandydata do placówki partnerskiej Alior Banku na stanowisko: Doradca Klienta.

Przewiń do profilu firmy