Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Klienta

Expert SnuO firmie

  • Joachima Lelewela 33
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Expert Snu

Joachima Lelewela 33

Toruń

Zostań Expertem od Snu!

Interesujesz się kwestiami zdrowia i wypoczynku? Masz doświadczenie w sprzedaży? Może po prostu szukasz pracy, która da Ci pieniądze i satysfakcję? Wystarczy, że odpowiedziałeś twierdząco tylko na jedno z powyższych pytań. Dołącz do naszego zespołu specjalistów jako Doradca Klienta (sprzedawca)  i poznaj tajniki zdrowego snu! Nieustannie poszukujemy pracowników do naszych salonów stacjonarnych w największych miastach w Polsce.

Kim jesteśmy?

Expert Snu to prężnie działający sklep internetowy z dystrybucją na całą Polskę, a także sprzedaż w salonach stacjonarnych  - jesteśmy w Rzeszowie, Krakowie, Katowicach, Kielcach, Dębicy, Krośnie i Toruniu. Realizujemy zarówno zamówienia indywidualne, jak i hurtowe. Oferujemy kompleksowe wyposażenie sypialni,specjalizujemy się zwłaszcza w nowoczesnych materacach do spania - jesteśmy jednym z najbardziej popularnych autoryzowanych dealerów uznanego polskiego producenta, marki GUENO oraz M&K foam Koło. Nieustannie poszerzamy ofertę sklepu internetowego i ciągle otwieramy kolejne salony. Nie ma nas w Twoim mieście? JESZCZE nie.

 Zadania, jakie stawiamy przed tobą:

  • profesjonalna, zgodna ze standardami firmy obsługa klienta
  • aktywna sprzedaż - w tym również produktów marek własnych i wyrobów premium
  • nadzorowanie przebiegu realizacji zamówień
  • dbanie o odpowiednie zatowarowanie sklepu, przyjmowanie i realizacja dostaw
  • dbanie o porządek i atrakcyjny wygląd salonu oraz ekspozycji
  • inicjowanie i współtworzenie materiałów angażujących klientów w wybranym mieście
  • analiza trendów w branży, poszukiwanie niestandardowych i inicjowanie własnych pomysłów na zwiększenie sprzedaży

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • minimum rocznego doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej
  • praktycznej znajomości technik sprzedaży
  • umiejętności zamykania rozmów handlowych transakcją
  • pozytywnego nastawienia i determinacji w osiąganiu założonych celów
  • znajomości procesów fiskalnych: fakturowanie, raportowanie, inwentaryzacja
  • umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy
  • zaangażowania w wykonywaną pracę
  • znajomość programu SUBIEKT GT będzie dodatkowym atutem

Co możemy Ci zaoferować?

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie składające się z podstawy, prowizji od sprzedaży indywidualnej i premii
  • szkolenia i warsztaty podnoszące Twoje kwalifikacje zawodowe
  • przyjazną atmosferę oraz wsparcie od koleżanek i kolegów po fachu
  • zniżki pracownicze na cały asortyment
  • możliwość relaksu w trakcie pracy na niezwykle komfortowych materacach ;)

Cały proces rekrutacji na stanowisko Doradcy Klienta w Expert Snu składa się z 3 etapów:

  • Etap 1 - przesłanie CV w odpowiedzi na ogłoszenie o pracy
  • Etap 2 - wypełnienie krótkiej ankiety, którą otrzymają wybrani kandydaci
  • Etap 3 - spotkanie rekrutacyjne w salonie Expert Snu

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne