Logo Pracuj.pl

Doradca klienta

FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA "VICTOR" RAFAŁ MAZURO firmie

3 600–5 500
brutto / mies.
  • Trzebiatów, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA "VICTOR" RAFAŁ MAZUR

Nowa 8

Trzebiatów

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa Klientów Plusa i Polsat Box w Punkcie Sprzedaży
  • Obsługa systemu raportowo-sprzedażowego
  • Wspieranie bieżących działań sprzedażowych
  • Bieżąca komunikacja z siecią sprzedaży i firmami współpracującymi
  • Obsługa mailowych skrzynek interwencyjnych
  • Sporządzanie analiz sprzedażowych
  • Wprowadzanie i aktualizacja danych w bazach

Nasze wymagania

  • Umiejętność współpracy z Klientami i oferowanie im kompleksowych rozwiązań
  • Nastawienie na realizację ambitnych celów biznesowych i umiejętność ich osiągania
  • Chęć uczenia się i rozwijania kompetencji sprzedażowych
  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klientów
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Doświadczenie w sprzedaży usług będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Premię uzależnioną od wyników, program motywacyjny
  • Konkursy
  • Imprezy Integracyjne

Benefity

  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata

O nas

Zajmujemy się usługami telekomunikacyjnymi, Polsat Box I Plusa.

Przyjmujemy płatności za te usługi. Sprzedajemy telefony, internet i telewizję.

Doradca klienta, Nowa 8, Trzebiatów