Doradca klienta (ubezpieczenia komunikacyjne i majątkowe)

AB PORT

5 00012 400 brutto / mies.
  • Widawska 27, Bemowo, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

AB PORT

Widawska 27

Bemowo

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów w naszym głównym biurze AB PORT, w Warszawie na Bemowie. Zakres: ubezpieczenia samochodowe, ubezpieczenia mieszkaniowe, turystyczne i podróżne. W soboty nie pracujemy - odpoczywamy :)

Nasze wymagania

  • masz swobodę komunikacji,

  • masz doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń, najlepiej jako agent ubezpieczeniowy, doradca, sprzedawca w: PZU, Warta, Hestia, AXA, Allianz, HDI, Compensa, Link4, Generali, TUZ, Uniqa, MTU, Wiener, Proama, TUW, Benefia, Interrisk,

  • Twoim miejscem pracy była albo jest: agencja ubezpieczeń, call center towarzystwa, broker lub multiagencja ubezpieczeniowa,

  • nie masz doświadczenia w sprzedaży ubezpieczeń, ale naprawdę chcesz i masz determinację by szybko je zdobyć,

To oferujemy

  • do 12.400 zł brutto - w zależności od już posiadanego doświadczenia. Oprócz gwarantowanej podstawy otrzymujesz wysoką prowizję zarówno za nowe jak i wznowione ubezpieczenia,

  • spokojną, ciekawą pracę w zgranym zespole profesjonalistów,

  • przeszkolenie i okazję do nabycia cennej wiedzy i umiejętności,

  • możliwość szybkiego zwiększania zarobków,

  • stabilną, długą współpracę, na podstawie umowy o pracę.

AB PORT

Jesteśmy multiagencją ubezpieczeniową większości działających w Polsce towarzystw. Od roku 2002, jako agencja AB PORT doradzamy naszym klientom jak nie przepłacać za ubezpieczenia, głównie: samochodów, mieszkań i firm. Jeśli masz podobne doświadczenie, a do tego jesteś pogodną i pozytywnie nastawioną osobą - to zapraszamy do naszego zespołu w Warszawie.

Przewiń do profilu firmy