Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca klienta- ubezpieczenia samochodowe

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 03.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W rankomat.pl pomagamy znaleźć najatrakcyjniejsze oferty ubezpieczeń (samochodu, podróży, nieruchomości) oraz produktów finansowych (od kredytów po konta i lokaty) Jesteśmy największa porównywarką ubezpieczeń w Polsce i nie przestajemy się rozwijać. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko Dorady Klienta ds. ubezpieczeń samochodowych, abyśmy mogli pomagać jeszcze większej liczbie Klientów w wyborze najlepszego ubezpieczenia.
    Miejsce pracy: Wrocław

    Twoje obowiązki:

    Pracując na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za :

    • Prowadzenie rozmów telefonicznych z Klientami, którzy szukali ubezpieczenia samochodu na stronie rankomat.pl,
    • Dobór najlepszej oferty adekwatny do potrzeb Klienta,
    • Weryfikację informacji pozostawionych przez Klientów na stronie rankomat.pl.

    Czego oczekujemy:

    • Wykształcenie minimum średnie,
    • Niekaralność,
    • Dyspozycyjność (praca zmianowa pn-pt. 9-17 i 12-20 lub 13-21),
    • Podstawowa znajomość obsługi komputera.

    Gwarantujemy:

    • Umowa o pracę,
    • Atrakcyjne wynagrodzenia (podstawa+ jasno określony system premiowy),
    • Szkolenia wstępne + wsparcie trenera w trakcie pracy,
    • Licencję agenta ubezpieczeniowego,
    • Pracę w dogodnej lokalizacji (centrum miasta) lub po szkoleniach możliwość pracy zdalnej,
    • Komfortowe warunki pracy w nowym, klimatyzowanym biurze,
    • Świeże owoce raz w tygodniu,
    • Miłą atmosferę pracy, brak korporacyjnych barier i procedur,
    • Godzina płatnej przerwy do wykorzystania każdego dnia pracy,
    • Realną możliwość rozwoju i awansu.

    Dodatkowo:

    • Dofinansowanie do pakietu prywatnej opieki medycznej,
    • Dofinansowanie do karnetu sportowego,
    • Możliwość korzystania z ubezpieczenia grupowego.
    Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, wyślij CV klikając w przycisk aplikowania.

    Klauzula informacyjna:

    1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych w zakresie prowadzonej rekrutacji jest Rankomat spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-141), ul. Wolska 88 – dalej „Administrator”.
    2. Pani/Pana dane osobowe w zakresie wymienionym w art. art. 221 1 kodeksu pracy będą przetwarzane w celu: realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: 221 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia  z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej „Rozporządzenie”) w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na Administratorze danych. Podanie danych w tym zakresie jest dobrowolne, ale konieczne dla wzięcia udziału w rekrutacji.
    3. Pani/Pana dane osobowe w zakresie wizerunku będą przetwarzane jeżeli wyrazi Pani/Pan na to dobrowolną zgodę. Za wyrażenie zgody uznaje się przesłanie dokumentu rekrutacyjnego (w postaci CV) wraz ze zdjęciem (podstawa prawna: 221 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia).
    4. Podanie danych i wyrażenie zgody na przetwarzanie wizerunku jest dobrowolne i nie wpływa na możliwość udziału w rekrutacji (nie będzie podstawą niekorzystnego traktowania kandydata i nie będzie stanowiło przyczyny uzasadniającej odmowę zatrudnienia).
    5. Zgoda, o której w pkt. 3 może zostać cofnięta w każdej chwili bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zgodę można cofnąć korzystając z formularza cofnięcia zgody w ramach zakładki[GM1]  www.rankomat.pl/formularz-odstapienia.
    6. Dane osobowe zbierane w celu realizacji procesu rekrutacji będą przetwarzane przez okres 6 miesięcy [GM2] , a dane przetwarzane w oparciu o zgodę przez okres[GM3]  2 miesięcy W razie cofnięcia zgody na wykorzystanie wizerunku dane te zostaną niezwłocznie usunięte.
    7. Przewidywane kategorie odbiorców danych:, pracownicy działu HR oraz kadra kierownicza decydująca o zatrudnieniu. Dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego.
    8. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Przysługuje Pani/Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych albo Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych).
    9. Dodatkowe informacje można uzyskać pod adresem[GM4]  https://rankomat.pl/regulamin-serwisu#polityka_prywatnosci