Oferta pracy

Doradca Klienta - Verona

VeronaO firmie

  • Pleszewska 1, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Verona

Pleszewska 1

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż i obsługa Klienta,

  • dbanie o estetykę i wygląd Salonu zgodnie ze standardami firmy,

  • dbanie o wysoką jakość ekspozycji biżuterii,

  • obsługa kasy fiskalnej,

  • aktywna obsługa procesu reklamacji.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży/obsłudze Klienta lub predyspozycje do pracy z Klientem,

  • wysokie zdolności komunikacyjne,

  • entuzjazm i inicjatywa w podejmowaniu działań,

  • wysoka kultura osobista.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w sieciach handlowych,

  • znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • pracę wśród dóbr luksusowych

  • szkolenia sprzedażowe i produktowe, wspomagające rozwój Twoich kompetencji,

  • współpracę z profesjonalistami z branży,

  • możliwości rozwoju umiejętności w zakresie: profesjonalnej obsługi klienta, stylizacji, ekspozycji.

  • Benefity

  • szkolenia

  • zniżki pracownicze

Verona

Verona to marka nagradzana za wysoką jakość obsługi Klienta

oraz dynamiczną ekspansję. Jej wieloletnia historia jest związana z liderem branży

biżuteryjnej YES. Emanuje ciepłem oraz rodzinnością, a jej włoski charakter

przepięknie uzupełnia najważniejsze uroczystości, stając się najpiękniejszym

prezentem, jaki można podarować bliskiej osobie.

Rozwijaj markę Verona razem z nami, wspólnie piszmy jej dalszą historię!

Przewiń do profilu firmy

Verona powstała z miłości do biżuterii i potrzeby dzielenia się niezapomnianymi emocjami. Szlachetne piękno biżuterii zachwyca jakością i pozwala na zawsze zatrzymać wspomnienia. Wyjątkowy styl biżuterii jest doceniany przez klientów, a profesjonalizm naszej pracy został wyróżniony w niezależnych rankingach, jak np.:

1. miejsce w rankingu najlepszych salonów jubilerskich Polskiego Instytutu Badań Jakości oraz Wyróżnienie w konkursie PRCH Retail Awards.