Doradca Klienta Victoria’s Secret

Alshaya PolandO firmie

2 9003 100 brutto / mies.
  • Złota 59, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 3 dni
    do: 26 cze 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Alshaya Poland

Złota 59

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa Klienta;

  • Udzielanie porad w doborze produktów;

  • Obsługa kasy fiskalnej;

  • Dbałość o sklep zgodnie z polityką firmy.

Nasze wymagania

  • Komunikatywność i otwartość w kontakcie z klientem;

  • Zaangażowanie i motywacja do pracy;

  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej (także w wybrane weekendy);

  • Doświadczenie w branży kosmetycznej lub bieliźniarskiej będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Szkolenia i możliwości rozwoju w ramach firmy;

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Przyjazną atmosferę w młodym zespole;

  • Kartę zniżkową na zakupy do wszystkich naszych marek;

  • Możliwość skorzystania z opieki medycznej;

  • Premia miesięczna związana z realizacją budżetu – 17 % wynagrodzenia zasadniczego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

W Alshaya, hasło „nasz sukces tworzą nasi ludzie” nie jest pustym sloganem. Alshaya jest międzynarodową organizacją skupioną wokół idei dotyczącej piękna człowieka. Jeśli słowa Health & Beauty mają dla Ciebie głębsze znaczenie, to znaczy, że myślisz o biznesie tak samo, jak my. Alshaya posiada sieć sklepów znanych, prestiżowych brandów: Victoria's Secret, THE BODY SHOP, MAC, Bath & Body Works.

Posiadamy sieć 4 rozpoznawalnych marek: Victoria’s Secret, Bath&Body Works, MAC i The Body Shop.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Do sklepu VICTORIA'S SECRET w Złotych Tarasach poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Doradca Klienta