Oferta pracy

Doradca Klienta VOLVO

Volvo Car PGDO firmie

  • al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Na pewno nas znasz. Zmieniamy motoryzację.

Volvo Car PGD w Krakowie to autoryzowany salon samochodowy i serwis mechaniczny. Pracujemy na najwyższych standardach, dobrych praktykach handlowych, jak i wieloletnim doświadczeniu Grupy PGD. Na co dzień, niezależnie od marki i rynku ułatwiamy ludziom życie. W pracy i po pracy jesteśmy #PozytywnieZaangażowani.

Jakie mamy dla Ciebie zadania?

  • Obsługa Klientów w autoryzowanym salonie samochodowym wg standardów firmy i importera
  • Pozyskiwanie nowych Klientów poprzez aktywne działania handlowe
  • Utrzymywanie długotrwałych relacji z obecnymi Klientami
  • Realizacja planów sprzedażowych (sprzedaż samochodów nowych oraz produktów komplementarnych)
  • Prowadzenie bazy Klientów w CRM, planowanie i terminowa realizacja kontaktów, utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami
  • Prowadzenie i terminowe rozliczanie dokumentacji transakcji sprzedaży
  • Wykonywanie okresowej analizy sytuacji rynkowej z uwzględnieniem działań konkurencji

  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży samochodów nowych
  • Jesteś pasjonatem motoryzacji
  • Posiadasz wiedzę o samochodach i nowościach na rynku motoryzacyjnym
  • Znasz standardy obsługi klienta i potrafisz skutecznie negocjować
  • Prezentujesz pro kliencką postawę i wysoką kulturę osobistą
  • Cechujesz się empatią, umiejętnością słuchania oraz cierpliwością
  • Jesteś dobrze zorganizowany
  • Chcesz osiągać wysokie wyniki sprzedażowe
  • Potrafisz sprawnie obsługiwać  MS Office, a codzienna praca na systemach komputerowych nie stanowi dla Ciebie problemu
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B i praktykę w prowadzeniu samochodu
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży w sektorze Premium

Dlaczego warto z nami pracować:

  • Zatrudniamy naszych Pracowników w oparciu o stabilną umowę o pracę
  • Zapewniamy wynagrodzenie podstawowe oraz jasny system premiowy uzależniony od wyników pracy
  • Zapewniamy wszelkie niezbędne narzędzia pracy
  • Oferujemy pełną wyzwań pracę u lidera rynku w branży motoryzacyjnej
  • Pracujemy partnersko, cenimy sobie bardzo dobrą atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony współpracowników
  • Oferujemy pracę na najwyższych standardach, w tym bezpieczeństwa i sanitarnych
  • Zapewniamy naszym Pracownikom oraz Ich Rodzinom różnorodne benefity pozapłacowe (opiekę medyczną LuxMed, dofinansowane karty Benefit MultiSport i inne)
  • Dla naszych Pracowników oferujemy zakup lub wynajem samochodu na preferencyjnych warunkach
  • Organizujemy różnego rodzaju programy i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia
  • Ponadto dofinansowujemy własne pomysły Pracowników na inicjatywy społeczne realizowane poza godzinami pracy

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach przesłanych w odpowiedzi na ofertę pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Grupa PGD spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą w Krakowie zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie O Ochronie Danych)”

Informujemy, że Administratorem danych jest Grupa PGD Sp. z o.o. Sp. k. w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30 – 403 Kraków. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy