Oferta pracy

Doradca Klienta – VOX. Salon Drzwi i Podłóg

Pro-expert Łukasz Górski Spółka KomandytowaO firmie

Pro-expert Łukasz Górski Spółka Komandytowa

Aleja Armii Krajowej 4a

Rzeszów

Twój zakres obowiązków

Aktywna sprzedaż i doradztwo produktowe dla Naszych Klientów

Nasze wymagania

  • posiadające doświadczenie w sprzedaży i aktywnej obsłudze klienta

  • zorientowane na klienta, jego potrzeby i oczekiwania,

  • potrafiące budować pozytywne i długotrwałe relacje z klientami oparte na zaufaniu i partnerstwie,

  • kulturalne, potrafiące odnaleźć się w każdej, również nietypowej sytuacji,

  • konsekwentne i odpowiedzialne w działaniu,

  • które interesują się i lubują w klimatach wnętrzarskich,

  • otwarte, uprzejme i z inicjatywą,

  • z pozytywnym nastawieniem do życia

  • znajomość branży – mile widziana, ale niekonieczna, chętnie wszystkiego nauczymy

To oferujemy

  • satysfakcjonującą pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole…i pięknym wnętrzu,

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • motywacyjny system wynagrodzeń (podstawa + premia),

  • szkolenia produktowe i sprzedażowe,

  • zniżki na cały asortyment VOX

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Grupa Kapitałowa VOX to firmy zapewniające ofertę komplementarnych produktów do budowy i aranżacji mieszkań oraz domów. Nasze produkty i usługi tworzymy korzystając m.in. z różnych dyscyplin humanistycznych. Dzięki współpracy ze specjalistami i uczelniami z naszej grupy możemy projektować rozwiązania, które wspierają naszych klientów w kreowaniu wnętrz pozwalających być sobą i dających swobodę w realizowaniu życiowych pasji.

W skład grupy wchodzą 3 spółki będące liderami w swoich branżach w Polsce – Składy VOX, Meble VOX oraz Profile VOX.

Przewiń do profilu firmy