Ta oferta pracy jest nieaktualna od 192 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta w Biurze Aktywacji i Retencji

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 14.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy bankiem, który łączy doświadczenie i najlepsze tradycje polskiej bankowości z nowoczesnym modelem prowadzenia finansów. Rozpoznajemy i rozwijamy talenty inwestując w zdolnych, gotowych na wyzwania ludzi. Śledzimy trendy i wspomagamy rozwój naszych pracowników z wykorzystaniem nowych technologii m.in. poprzez mobilny dostęp do portali wiedzy i innych zasobów online (np. z MIT czy Harvardu).

    W Citi Handlowy jest tyle ścieżek kariery, ilu jest ludzi. Sam zdecydujesz, jak będzie wyglądała Twoja własna, a możliwości są niezliczone.
    Miejsce pracy: Łódź
    18001074

    Kluczowe zadania

    • Telefoniczna obsługa Klientów Indywidualnych w Dziale Utrzymania Klienta
    • Aktywne oferowanie Klientom nowych usług i produktów Banku
    • Realizacja planów oraz celów sprzedażowych
    • Prowadzenie rozmów w sposób odpowiadający wysokim oczekiwaniom Klientów przy zachowaniu najwyższej jakości świadczonych usług

    Wymagania:

    •  Doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta
    •  Chęć rozwoju umiejętności sprzedażowych oraz negocjacyjnych
    •  Asertywność i zorganizowanie
    •  Wykształcenie minimum średnie
    •  Znajomość i umiejętność wykorzystania programów pakietu MS Office
    •  Mile widziana znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

    • Motywujący system premiowy
    • Etat w Banku Handlowym
    • Bogaty pakiet socjalny (m.in. opieka medyczna, karta fitness, ubezpieczenie na życie)
    • Możliwość zdobycia doświadczenia w nowoczesnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
    • Przyjazną i wspierającą atmosferę pracy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
    Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)."

    Znaki Citi oraz Citi Handlowy stanowią zarejestrowane znaki towarowe Citigroup Inc., używane na podstawie licencji.
    Spółce Citigroup Inc. oraz jej spółkom zależnym przysługują również prawa do niektórych innych znaków towarowych tu użytych.

    www.citihandlowy.pl
    Bank Handlowy w Warszawie S.A.