Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Klienta w Biurze Sprzedaży Dewelopera

ATRIUMDOMO firmie

  • Oleńki 8, Tadeusza Boya-Żeleńskiego 6

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

Oferujemy domy energooszczędne z własną działką w cichej i bezpiecznej okolicy pod Warszawą.

Naszą misją jest wspieranie Klientów w spełnianiu marzeń o własnym domu, a ich komfort, zadowolenie i poczucie bezpieczeństwa to największa satysfakcja z naszej pracy. Najważniejsze dla nas jest uznanie i zadowolenie naszych Klientów.

Stosujemy Kodeks Dobrych Praktyk w relacjach z Klientami. W trosce o wysoki standard oferowanych nieruchomości, na każdym etapie współpracujemy z doświadczonymi specjalistami. Nasza działalność nie kończy się tylko na etapie realizacji inwestycji, oferowane nieruchomości przez kolejne 5 lat są objęte rękojmią.

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • Kompleksową obsługą Klienta w zakresie sprzedaży domów w inwestycji deweloperskiej
  • Spotkania z klientami, czynne prezentowanie oferty mieszkań oraz inwestycji
  • Przygotowywanie dokumentów związanych z inwestycją na podstawie gotowych szablonów.
  • Bieżącą obsługą prawno – administracyjną procesu sprzedaży przy wsparciu kancelarii.
  • Analiza lokalnego rynku nieruchomości. Szukanie nowych atrakcyjnych terenów pod inwestycje.
  • Kompleksowa obsługa klienta w czasie realizacji inwestycji oraz obsługa posprzedażowa.
  • Kontakty z odpowiednimi działami firmy (kierownik budowy, inżynierowie, architekt, księgowość) oraz z instytucjami (banki, kancelaria notarialna) w celu zapewnienia prawidłowej obsługi klientów.
  • Przygotowywanie na wniosek klientów wyceny i kompletowanie dokumentacji dot. zmian lokatorskich.
  • Rzetelność i porządek w prowadzeniu dokumentacji.
  • Koordynacja z budową i architektem zmian lokatorskich.
  • Aktualizacja ofert na portalach reklamowych
  • Przygotowywanie i czynny udział w działaniach marketingowych, np. udział w targach nieruchomości.
  • Odbiory techniczne budynków
  • Zamówienia związane z bieżącym działaniem biura i budowy

To co jest potrzebne na początek:

  • Nienaganna kultura osobista
  • Operatywności i dynamizmu w działaniu
  • Skrupulatność i zaangażowanie w powierzone zadania
  • Entuzjazm i gotowość do aktywnego kontaktu z klientem
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Znajomość rozwiązań OZE, budownictwa lub chęć poszerzania wiedzy w tym kierunku
  • Mile widziana znajomość Autocad.
  • Mile widziane doświadczenie w branży, ale nie jest konieczne.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu umowę zlecenie/dzieło/b2b/umowa o pracę po okresie próbnym
  • dobre wynagrodzenie
  • pracę w miłej atmosferze
  • możliwość doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania kompetencji
  • możliwość uczestniczenia w ciekawym projekcie i poznania procesu inwestycyjnego w całym przekroju.

Ogłoszenie archiwalne